першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Закордонна виборча дільниця №121

29-12-2004 15:25 Придніпровська Молдавська Республіка // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1104326738.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

м.Слободзея, Придніпровська Молдавська Республіка,

Спостерігачами від кандидата в Президенти України В.Ющенко Джигирем А.В. та Мосенко В.О. було складено декілька актів про порушення Закону України "Про вибори Президента України" на ЗВД №121.

Так, член ЗДВ Цибульський Ф.С. перед кабінкою для голосування показував виборцю в бюлетені,що необхідно голосувати саме за В.Януковича.На виборчій дільниці знаходилися посторонні особи: Шевченко,яка назвалася радіожурналісткою,але не мала при собі жодного документу; Родіонов Дмитро Васильович,працівник міліції,разом зі своїми колегами,які на пропонову спостерігачів назвати себе,втекли начолі з майором з ЗДВ.

Дільнича виборча комісія "прославила" себе тим ,що склала два акти про "порушення", в яких звинуватила міжнародного сотерігача від УККА, а також безцеремонно ігнорувала зауваження спостерігачів. Очолював комісію її голова Якименко Петро Ілліч. ДВК поставлену перед нею задачу не виконала: за В.Януковича проголосувало на 500 виборців меньше, ніж в другому турі.

ЗВД №121: хотіли як краще, а...

29-12-2004 15:25 Придніпровська Молдавська Республіка // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1104326738.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua