першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Спасите от катастрофы

02-01-2005 19:19 Киев Русановка // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1104686367.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкрите звернення громади Русанівки до голови Київської міськдержадміністрації, голови Київради О.Омельченка.
Шановний Олександре Олександровичу!
Доволі брудних справ!
31 грудня 2004 року на Майдані ви побажали киянам миру й злагоди, ви говорили про те, як піклуєтесь про наше счастливе майбутнє, про наших дітей. Ви казали про 29 тисяч новонароджених киян. Ви забули згадати про сотні підписаних Вами кримінальних будівельних проектів, здійснення яких поставило Київ на межу фізичного знищення.
Ви брутально проігнорували громадську думку русанівців, поставивши свій підпис під аферним хамським проектом по Русанівській набережній 10б. Ви цинічно проігнорували низькі екологічні показники Києва, принципи охорони навколишнього середовища та збереження зеленої зони міста, підписавши дозвіл на масштабну вирубку дерев заради задоволення фінансових інтересів кримінальних кланів.
Ви добре розумієте, що це – карний злочин.
Ми запевняємо Вас, Олександре Олександровичу, що на Русанівці живуть розумні, високоінтелектуальні й чесні люди. Ми гарантуємо, що всі судові справи по цьому проекту будуть відкриті й доведені до кінця, що прокурорське розслідування вже триває.
Ми сповіщаємо Вас про те, що ляжемо під колеса будівельної техніки і підставимо руки під пили, але не дозволим спилити жодне дерево, не дозволим цього будівельного вандалізму!
Олександре Олексанровичу, ми звертаємось до Вас - схаменіться, зупиніться, найдіть спільну мову з Русанівською громадою, не штовхайте людей на жертви! Ми запрошуємо Вас приїхати на Русанівку і подивитися, що Ви підписали!
Громада Русанівки вимагає негайно, остаточно і назавжди скасувати рішення Київради від 27.02.03 за № 287/449, п.12 – розірвати договір аренди землі з АТЗТ концерном “Екоп”. Причини для цього є, ми Вам підкажемо, які.
Громада Русанівки вимагає рішенням Києвради повернути цю землю дітям і громаді мікрорайону.
Громада Русанівки вимагає терміново прийняти рішення про заборону будь-яких будівельних робіт по Русанівській набережній 10б, пов`язаних з проектом, що не відповідає жодній нормі будівельного кодексу.

02-01-2005 19:19 Киев Русановка // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1104686367.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua