першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист Ющенку!

11-01-2005 19:30 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105464609.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Любий цар-батюшка! Вельмиповажний гетьмане!
Шановний Віктор Андрійович!

Пишемо Вам з провінційного, найзахіднішого і найнецікавішого для геополітичних напрямів України краю – Закарпаття. Ми люди маленькі: підприємці, лідери громадських організацій, керівники органів місцевого самоуправління, викладачі місцевих вузів, журналісти регіональних мас-медіа.
Чітко усвідомлюємо що Ви особисто не читаєте інтернет-видання, але сподіваємось що до Ваших вух донесуть подану нижче інформацію.
А починалося все так: у першому турі Закарпаття єдиний край на заході нашої держави, де Ви не набрали більше 50%, у другому турі теж не високо стрибнув рейтинг, а у третьому голосуванні, показовим регіоном регіоном Закарпаття, де за Вас найменше проголосували було Мукачево. Чому б це?
Очевидно Ви повинні знати правду, що гасло виборів президента України на Закарпатті було таким: «Штаб Ющенка настільки погано працював, що виграв тому що штаб Януковича ще гірше працював». Фактично вибори на Закарпатті це не були вибори, а проста сільська дискотека на якій зустрілися Іван із села Бобовища (Різак) та Вітя із села Завидова (Балога). Тому і мукачевці які недолюблюють балогівський клан (Балога, Петьовка, Колібаба, Гаваші) проголосували за Вас з таким низьким рейтингом. Фактично штаб не провів за увесь період перегонів – які-небудь значущі заходи що привернули б увагу до Вашої кандидатури. І не треба списувати на адмінтиск есдеків чи інших провладних напрямів. Так таке було, але не настільки жахливим, як описують це представники «клану Барва». Люди голосували за Вас, бо живуть поруч з Європою, її культурою і розуміють цінності які Ви пропагували у своїй передвиборчій програмі.
Аж раптом…
Незрозуміло завершується «помаранчева революція» на Закарпатті. Нові «старі» обличчя які розкрадали ліс, займалися контрабандою через кордон, перевозкою нелегалів, із провладних стають під помаранчеві крила лідерів обласного штабу Ющенка. Тобто старі схеми обкрадання казни та народу зберігаються, але тепер фінансовий потік направляється в кишені Вашого колеги Балоги, який вирішив повернути кошти витрачені на Ваші вибори ось таким простим та швидким способом: це дача гарантій одіозним фігурам закарпатського провладного бомонду, серед яким колишні і теперішні міліціонери (Русин, віддавав накази бити нардепів у Мукачеві), рекетири (Щербей, керував бандитами у гірських районах під час голосування), держслужбовці (Різак, Погорєлов, Рогач, що пресували «бюджетників» та підприємців для правильного голосування), які постійно ведуть перемовини і укладають майбутні фінансові піраміди.
Чекаємо на Вас і на виконання головного Вашого гасла: «Бандити сидітимуть у тюрмах», навіть ті які йшли під помаранчевими прапорами. Для цього у нашому краї необхідна повна люстрація кадрів, перевірка прокуратурою діяльності посадових осіб починаючи з 1991 року (розкрадання бюджетних коштів під час паводків 1998 та 2000 років, вирубка лісів, політичні переслідування місцевих політлідерів, незаконні закриття підприємств …). І якщо дозволите рекомендацію – ми бачимо що найкраще та найякісніше масове прибирання «авгієвих стаєнь» може зробити Юлія Тимошенко, займаючи посаду новопризначеного прем’єр-міністра.
Інакше новонароджений «монстр» знищить молоду демократію в Україні, а разом з нею і всі позитивні сподівання українців на краще життя.

Ваші вірні закарпатці

11-01-2005 19:30 Закарпаття // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105464609.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua