першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Сайт Клуба Избирателей Донбасса.

13-01-2005 18:34 Барселона // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105634072.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Одним із найпростіших, але в той же час найдієвіших способів аналізу інформації є відслідковування ключових слів у відкритій пресі (інтернеті).

Постійно переглядаю сайт Клубу Виборців Донбасу (http://zadonbass.org). Те що останнім часом на цьюму сайті все частіше зустрічається слово "ФЕДЕРАЛІЗАЦІЯ" це одне, але дуже прикро, що з"являється таке нетипове для України російське слово як "ЗАЧІСТКА".

У статті про те, що Ю. Тімошенко готує карательні(!) загони з активістів Пори для відправки у Донецьк (http://zadonbass.org/news/message.html?id=9324), в іншій статті де йдеться про те, що прихильники Ющенка здійснюють тиск на підприємців Києва (http://zadonbass.org/news/message.html?id=9430).
При чому у статтях "задонбасу" це слово вживається дуже природньо. Здається, що статті пишуть люди, для яких це слово є нормальним (якщо його взагалі можна назвати нормальним). І мені, як громадянину України, дуже не подобається, що на території моєї країни люди яки звикли до слова "ЗАЧІСТКА" все частіше вживають слово "ФЕДЕРАЛІЗАЦІЯ" і поширюють свої думки та ідеї. Незважаючи на політичну ситуацію СБУ повинно звернути на це свою увагу! Мова не йде про цензуру преси чи інтернету, а саме про те, що на політичне життя України намагаються вплинути люди, які звикли до "ЗАЧІСТОК"!

13-01-2005 18:34 Барселона // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105634072.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua