першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пікетники Луганська принесли до міськради червону труну з гнілими апельсинами

14-01-2005 12:17 Луганськ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105697820.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

З 10 січня по сьогоднішній день біля Луганської міськради збираються пікетники (у кількості від 30 до 100 чоловік), які вимагають визнання Януковича президентом, федералізації Луганської області, відокремлення її від України та ВІДСТАВКИ Луганського міського голови, тому, що він не підтримав у предвиборчій кампанії Януковича.

Євген Бурлаченко не порушував законодавства України (64 стаття З-ну України "Про вибори Президента України"), не агітував за жодного з кандидатів, але ж протягом передвиборної кампанії його особиста позиція була причиною тиску на нього з боку обласного керівництва. На передодні переголосування другого туру мер Луганська закликав луганчан голосувати за того, за кого вони самі вважають за потрібне, не боятися та казати "ні" адміністративному ресурсу. Останньою фразою було: "Разом нас багато і нас не подолати!". Після цього обласна влада (славетно відома як сепаратистська) розпочала війну проти Бурлаченко та його команди. Кожного ранку біля виконкому відбувається справжня вистава: пікетники принесли міському голові гарбуза, вони скандують "Це перемога не Ющенко, а американського долару" "Янукович - так, губернатор Єфремов - так, Ющенко - ні, міський голова Бурлаченко - ні!" і т.д.

Зібралися люди не самі: у процесу є координатори, які створили страйковий комітет. Серед них і керівництво Партії регіонів Луганщини. Вчора вранці мітингуючи поставили біля виконкому червону труну з апельсинами та надписом «Конец политической карьере Бурлаченко».

Тим часом міська рада Луганська намагається планово працювати, незважаючи на зовнішній тиск. Єфремовим та Тихоновим займається Генпрокуратура, але ж, незважаючи на це, губернатор розраховує посісти те саме крісло при новій владі. А на з'їзді в Северодонецьку він казав: "Ющенко, лучше умереть стоя, чем жить при тебе на коленях". Давайте не дамо бандитській владі керувати вагомими регіонами України!

Любі друзі, українці, давайте знову збирати майдан. Сепаратисти Єфремов (голова Луганської облдержадміністрації) та Тихонов (голова облради) намагаються втягнути людей у війну!

14-01-2005 12:17 Луганськ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105697820.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua