першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Завершилося пікетування штабу Януковича

14-01-2005 15:25 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105709135.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

14.01.2005 ГК "Громадський спротив" та МО "Молодь - надія України" провели мітинг біля штабу двічі засудженого кандидата Віктора Януковича з вимогою не затягувати інаугурацію всенародно обраного Президента України Віктора Ющенко.

Більше 100 чол. зібралися біля воріт у новенькому паркані навколо кінотеатру "Зоряний" з українськими прапорами. Плакатами і скандуванням мітингувальники переконували прибічників Януковича визнати свою поразку.

З того боку воріт вийшла купка людей, обвішаних біло-голубою символікою і з відповідними прапорами. Вони не проявляли особливого бажання спілкуватися. Але після гучних вигуків "Визнайте поразку! Ющенко переміг! Підкоріться волі народу! Переходьте в опозицію!" один з янучарів голосно попросив всіх, хто хоче обговорити перемогу Ющенка, підходити до нього. Тим, хто пристав на цю пропозицію, тихо пропонувалося вийти за ріг та поспілкуватися, а у відповідь на сумніви у конструктивності такого роду діалогів янучари обступали сміливця колом і щедро частували російським матом.

14-01-2005 15:25 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105709135.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua