першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Хто ж буде закарпатським командиром

15-01-2005 11:15 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105780559.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дехто навіть намагається проводити аналітичні та соціологічні опитування. У списках ймовірних кандидатів мукачівці Балога, Петьовка, Кріль, Гаваші. Називають також Кеменяша, Іванча, Сятиню. Але специфіка Закарпаття в тому, що ментально названі закарпатці не зможуть працювати так, як це декларує їхній патрон Ющенко. Тобто, без особистого зиску і на благо всієї області. На Інтернет-сайтах навіть публікуються листи закарпатців до Ющенка. Зокрема, на "Майдані" у листі від мешканців нашої області йдеться про те, що штаб Ющенка в цілому провалив вибори. І тепер не зрозуміло, звідки в краї взялося так багато "оранжевих". Найімовірніше, що це сталося в результаті перефарбування колишніх яничарів у прихильників Ющенка.
"Нові "старі" обличчя, які розкрадали ліс, займалися контрабандою через кордон, переправкою нелегалів, із провладних стають під помаранчеві крила лідерів обласного штабу Ющенка. Тобто старі схеми обкрадання казни та народу зберігаються, але тепер фінансовий потік спрямовується у кишені "бізнесменів-нашоукраїнців", які вирішили повернути кошти, витрачені на ваші вибори, ось таким простим та швидким способом: це надання гарантій одіозним фігурам закарпатського провладного бомонду, серед яких колишні й теперішні міліціонери, рекетири, держслужбовці, які постійно ведуть перемовини і укладають майбутні фінансові піраміди. Чекаємо на вас і на виконання головного вашого гасла: "Бандити сидітимуть у тюрмах", навіть ті, хто йшли під помаранчевими прапорами. Для цього у нашому краї необхідна повна люстрація кадрів, перевірка прокуратурою діяльності посадових осіб, починаючи з 1991 року (розкрадання бюджетних коштів під час паводків 1998 та 2000 років, вирубка лісів, політичні переслідування місцевих політлідерів, незаконні закриття підприємств…). І якщо дозволите рекомендацію — ми бачимо, що найкраще та найякісніше масове прибирання "авгієвих стаєнь" може зробити Юлія Тимошенко, займаючи посаду новопризначеного прем’єр-міністра.
Інакше новонароджений "монстр" знищить молоду демократію в Україні, а разом з нею і всі позитивні сподівання українців на краще життя", — йдеться у листі-зверненні до Ющенка.
Чи знайде Ющенко потрібну кандидатуру на посаду закарпатського губернатора, яка б змогла чесно і плідно працювати на благо краян?

інтернет-видання "РІО"

15-01-2005 11:15 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105780559.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua