першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Kpaдіжка

17-01-2005 00:45 с.Чубинське (Київська обл., Бориспільський р-н) // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1105915538.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

8.01.2005 року з 13:00 до 21:40 невідомими особами в будинку за адресою: Київська обл. Бориспільський р-н, с.Чубинське по вул. Садова 16 було скоєно крадіжку. У будинку проживають: гр. Ткачук Ніни Анатоліївни, 1955 р.н., Ткачук Олексій Володимирович (син), 1983 р.н, Ткачук Олександр Володимирович, 1986 р.н (син).

Під час виїзду на місце пригоди СОГ Бориспільського МРВ ГУ МВС України в київській області експертами було вилучено сліди пальців рук, сфотографовано місце злочину, складено свідчення та акти з даної пригоди, проводилися пошуки собакою.

Місце пригоди першим побачив Ткачук Олесій Володимирович (старший син Ткачук Ніни Анатоліївни), який повернувся додому о 21:40. Він помітив, що у веранду було відкрито квартирку і розбито шибку на дверях входячи в середину будинку, а також відчинений внутрішній замок на парадних дверях (через які все виносилося). В будинку був безлад (всі речі були розкидані, з шаф все було викинуто на підлогу, ліжка та доріжки були розстелені, битий посуд та порвані книжки). Було вкрадено телевізор САМСУНГ, музичний центр LFG, фен Viktory, диктофон Olympus, мобільний телефон Philips, гроші та коштовності. Помітивши все скоєне він подзвонив одразу у міліцію а потім своєму рідному брату Ткачуку Олександру Володимировичу, який був на робочій зміні з ранку того ж дня до ранку наступного. В 22:15 прибули слідчі та Ткачук Олександр. Ткачук Ніна Анатоліївна 8.01.2005 року о 9:15 поїхала до матері в Чернігівську область в с. Одинці. Залишивши старшого сина Ткачука Олексія Володимировича (який поїхав у м.Київ о 13:00).

При складані пояснень з слідчою групою синами Ткачук Н.А. було повідомлено про те, що мати повернеться 9-го січня о 10:00, на що слідчі сказали , що як приїде мати щоб вона подзвонила і визвала слідчого для допису пропалих речей та свідчень.

В 10:15 – 10:30 9-го січня, Ткачук Н.А. подзвонила, але він не приїхав. В Понеділок 10-го січня о 9 годині Ткачук Н.А. з меншим сином поїхали у відділок Бориспільської міліції, де їх допитував участковий Корчинський Андрій. Він склав акт пропажі і відправив їх додому і сказав чекати його ввечері вдома, але ж ніхто не приїхав ні участковий ні слідчий. Тому 11-го Ткачук Н.А. відправила заяву про взяття під контроль розслідування цієї справи і знову на 9 годину поїхала у той же відділок міліції і зустріла слідчого Кулика Тараса Григоровича і поцікавилася розслідуваннями справи. Він сказав, що вашою справою займаються участкові. Вона звернулася до участкових один з них Віктор Ткачук, то вони сказали що вони розслідували це діло і допитували підозрюваних, але не все договорювали. 12-го січня знову так само туди ж в міліцію ходила Ткачук Н.А. ходила до начальника Бориспільського МРВ ГУМВС України в Київській обл. підполковника міліції Романенка Володимира Ілліча. І начальник сказав ідіть до Гринюка Юрія Михайловича, до начальника карного розшуку. Гринюка не було на місці тому вона пішла до його заступника і той сказав, що зараз я вам його знайду. Коли Гринюк Ю.М. прийшов, Ткачук Н.А. просила ознайомити її з слідчим який займається її справою, щоб знати чому й досі нічого не розслідується. Після того Гринюк зробив нараду, і невідомі їй слідчі казали, не переживайте, вже допитали підозрілих і ті наполовину призналися і сказали, що слідчий Кулик Т.Г. повіз документи по вашій справі в суд.

13-го січня Ткачук Н.А. знову поїхала в Бориспіль на 9 годин в міліцію і побачила, як слідчий Кулик Т.Г. займався підозрюваним по даній справі (слідчій сказав, що зараз ми розбираємося, можете їхати додому). Пізніше не поїхавши додому Ткачук Н.А дізналася, від чергового, що відбувається якась нарада міліції з прокурором і суддею. Пізніше вона знову пішла до начальника Романюка В.І. той знову направив на Гринюка Ю.М. а той в свою чергу сказав, що справа досліджується і наполовину розкрита і заспокоював. Вона не повірила і чекала Кулика Т.Г. і пішла до заступника Гринюка, який сказав, що підозрюваний в основному признався.

14-го січня знову в міліції Ткачук Н.А. пішла до Кулика Т.Г. (слідчого), який був у головного спеціаліста експертизи Цивкуна В.В., вийшовши звідти він сказав їхати додому за документами пропавших речей. Вона йому принесла документи і склали інформацію по пропажі знову. Потім він взяв у Ткачук Н.А. відбитки пальців і пішов в експертизу. Повертаючись він дав документ для ознайомлення експертизи, де було зазначено, що з чотирьох відбитків два для ідентифікації особи не придатні, а два інших є відбитками Ткачук Н.А. – господарки будинку. Прочитавши цю інформацію вона пішла до начальника Романенка В.І. щоб їй дали рішення на руки, і слідчий перешкоджав йти туди. З великими труднощами довідку дали. Їхавши додому начальник над участковими з насмішкою сказав, що експертиза показала ваші відбитки і підозрюваного не підтвердили. А пізніше виходячи з планірки незнайомі міліціонери виходили і заспокоювали Ткачук Н.А, казали, що діло підходить до розкриття. Коли Ткачук Н.А. запитала у слідчого Кулика Т.Г. хто їздив з участкових у село де скоївся злочин для розслідування, то той сказав, що Ткачук Віктор, але той пізніше заперечив таку поїздку.

У навколишніх селах вже багато схожих злочинів траплялося, багато яких і досі не розкриті. Люди подейкують, що міліція бере хабар від хазяїв, щоб розкрити злочин а інакше розкривши злочин відбирають награбоване у злодіїв і ділять між собою (міліціонерами, прокурором, суддями).

17-01-2005 00:45 с.Чубинське (Київська обл., Бориспільський р-н) // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1105915538.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua