першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Комитет ПРОЗОРА ВЛАДА: пресс-конференция

18-01-2005 00:27 Одеса // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106000877.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В среду, 19 января, в пресс-центре независимой газеты ЮГ (г. Одесса, пл. Независимости, 1, 4 этаж) состоится пресс-конференция Гражданского комитета народного контроля "ПРОЗОРА ВЛАДА".

Приглашаются представители СМИ, общественных и политических организаций Одесского региона.

Цели и задачи Гражданского комитета изложены в Декларации (см. ниже)

Контактный телефон: тел (048)7176356


<b>ДЕКЛАРАЦІЯ
Громадянського комітету народного контролю Одеської області “ПРОЗОРА ВЛАДА”</b>

Ми, громадяни України, учасники помаранчевої революції та активісти виборчої кампанії Віктора Ющенка, заявляємо про створення Громадянського комітету народного контролю Одеської області “ПРОЗОРА ВЛАДА”.

Наша основна мета – це народний та громадський контроль за прозорістю формування та функціонуванням нової влади в Одеській області. Ми вважаємо за необхідне проводити постійний моніторинг кадрових призначень Народного Президента України Віктора Ющенка на посади у виконавчих структурах, з метою недопущення до владних структур осіб, що заплямували себе співпрацею з режимом Кучми, фальсифікаторів виборів та сепаратистів. До влади у виконавчі структури повинні прийти нові обличчя – чесні патріоти України та професіонали, що підтвердили це своєю громадянською позицією.

Ми вважаємо, що сьогодні, після подій на Майдані в столиці та сотнях майданів по всій Україні суспільство має право не просто спостерігати за кадровими та іншими рішеннями нової влади, але й приймати участь в обговоренні таких рішень, мати свій голос в цих питаннях. Ми категорично проти підкилимової боротьби за владу в регіоні, місті та країні, проти непрозорих домовленостей між кланами та угрупованнями, за чесний та прямий діалог влади та громадськості.

Ми не хочемо і далі бути спостерігачами чергової “бійки бульдогів під килимом”, яка може закінчитися тим, що нова влада буде нагадувати стару, а суспільство знов втратить віру в можливість демократичних перетворень.

Ми закликаємо одеську громаду, представників громадських організацій, засобів масової інформації приєднуватися до нашої ініціативи та спільно будувати справжню демократію в Україні та в Одеській області.

Ми закликаємо громадян України до створення регіональних ініціативних груп Громадянських комітетів народного контролю, а згодом до створення Всеукраїнського комітету.

НАРОД - ЗА ПРОЗОРУ ВЛАДУ!

15 січня 2004 року, м. Одеса

Сікора Катерина Олександрівна, Іванов Юрій Борисович, Паламарчук Олеся Олесандрівна, Тащєєв Юрій Вікторович, Поліщук Вадим Юрійович, Усанін Віталій Михайлович, Каменецький Олександр Зіновійович, Іщенко Андрій Анатолійович, Огоровий Станіслав Валентинович, Гринюк Василь Іванович, Рябищук Поліна Сергіївна, Дойчев Олексій Миколайович, Латіков Артем Михайлович, Чумак Петро Іларіонович, Нижник Олександр Анатолійович, Філічкін Сергій Миколайович, Воробей Володимир Іванович, Журенко Ольга Миколаївна, Пікалов Денис Олександрович, Мельник Тетяна Іванівна, Перов Андрій Петрович, Мурадян Рафаель Маратович, Бабін Володимир Володимирович

18-01-2005 00:27 Одеса // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106000877.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua