першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Разом нас вже більше!

18-01-2005 14:57 Луцьк // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106053044.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Двомовна українсько-польська версія хіта Помаранчевої революції „Разом нас багато” була презентована підчас святкування 10-річчя Центру громадських молодіжних організацій Волині „Наша справа” 15 січня групою „Ґринджоли” та відомим польським шоу-меном з Варшави Робертом Лещинським.

Всі українські та польські гості надзвичайно позитивно сприйняли новий варіант найпопулярнішого хіта Помаранчевої революції. Та й сама якість вразила всіх – польську частину пісні виконували 12 найпопулярніших хіп-хоперів Республіки Польща та наші хлопці з „Ґринджолів”. До того ж це не просто переклад українських слів синглу. Там зміст навіть глибший, де є і заклик „не думати про мільйони, стоячи біля мікрофона,” і згадка про Лукашенка, до якого теж колись дійде хвиля демократичних революцій. Словом, презентація пройшла на ура!

І справді, коли нас багато, ми здатні на все. З друзями із сусідньої Польщі та всіма нашими колегами та активістами у НАШОЇ СПРАВИ стало ще більше прихильників! Тому ми з оптимізмом дивимося в майбутнє, бо 10 років – це ще дитинство, а попереду – юність і розвиток. То ж нам ще творити і творити! За цей час ми зібрали навколо себе багато обдарованих молодих людей з різних держав, дали поштовх для їхнього подальшого розвитку і причин зупинятися поки не бачимо!

18-01-2005 14:57 Луцьк // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106053044.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua