першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Мэр подает в прокуратуру на лидеров протеста!

19-01-2005 22:55 Охтирка // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106168114.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Известны результаты выборов Президента Украины в Ахтырке. Но большинство депутатов городской Рады не спешат присоединиться к выбору своих избирателей.
То же самое касается и мэра. Ирина Ивановна Демченко, вероятно, считает, что после ее избрания она вольна делать что угодно.
Более того, в городе разыгралась драма, достойная экранизации в Голливуде под названием «Демченко наносит ответный удар». По примеру господ Шуфрича и Добкина, она пришла к выводу, что лучшая защита – это нападение. Результат –заявление в прокуратуру на представителей городской общественности, посмевших потребовать сложения мэром полномочий!

Вот несколько цитат из заявления:
"24 листопада 2004 року виконавчим комітетом Охтирської міської ради було зареєстровано "Резолюцію мітингу протесту проти фальсифікації результатів виборів Президента України 21 листопада 2004 року". У зверненні до міського голови та депутатів Охтирської міської ради містились вимоги:

1 . визначитися, чи є вони представниками народу, який підтримав на виборах В.А. Ющенка, чи кримінальних авторитетів, що служать своїм "паханам"

Перша вимога протирічить ст.ст. 24. 34, 36 Конституції України, які визначають:
а) рівність конституційних прав та свобод громадян перед законом без обмежень за ознаками політичних переконань
б) гарантії щодо права на свободу думки і слова та вільне вираження своїх поглядів і переконань
в) право громадян на об'єднання у політичні партії та право політичних партій на формування і вираження політичної волі громадян а також право політичних партій на участь у виборах."

"В зв'язку з тим, що в діях і вимогах окремих осіб, з числа тих, які підписали зазначені в цій заяві листи, резолюції та звернення, вбачаються ознаки правопорушення , що кваліфікується як умисні дії, спрямовані на порушення рівноправності громадян за ознаками політичних переконань (неодноразово повторювана у письмовій формі вимога до депутатів та міського голови щодо " добровільного" складення повноважень через підтримку на виборах певного кандидата па посаду Президента України ст. 161 ККУ), а також правопорушення, що кваліфікується, як самовправство (самовільний збір підписів всупереч установленому порядку та представлення інтересів політичних партій і громадських організацій за відсутністю відповідних рішень їх осередків всупереч установленому порядку), враховуючи особливе . громадське значення зазначених правопорушень (обрання та відкликання депутатів та міського голови мас не лише особливе громадське значення, а ще й вимагає витрат бюджетних коштів)прошу Вас порушити кримінальну справу за фактом зазначених порушень."

Полностью текст - на Ахтырском Портале www.okhtyrka.net
http://www.okhtyrka.net/index.php?option=content&task=view&id=544&Itemid=2

19-01-2005 22:55 Охтирка // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106168114.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua