першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Агiтацiя за Януковича за кордоном

20-01-2005 19:26 Братислава // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106241990.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хотiлось би довести до Вашого вiдома, що працiвникiв посольств та консульських вiдомств якi представляють нашу державу за кордоном, були призначенi минулою бандитською владою i до тепер там знаходяться.Сидять на пригрiтому мiсцi i нiчого не роблять тiльки ганблять нашу державу.

Я тимчасово проживаю у Словаччинi i менi довелось голосувати пiд час усiх турiв у даннiй краiнi. Пiд час голосування у посольствi Украiны у Словацькiй республiцi я зiткнувся из нахабною агiтацiею працiвниками данного посольства за Вiктора Януковича.Так як я мав одягнений на собi помаранчевий шалик, один iз працiвникiв (повного имя не знаю, прiзвище Токарь), обiзвав мене дураком i сказав що я дуже помиляюсь у своему виборi.Отож менi здаеться,що необхiдно i переглянути питання про обiймаемi посади тих хто нас з вами представляе закордоном.

20-01-2005 19:26 Братислава // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106241990.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua