першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Омельченко хоче перейменувати Майдан. Не дозволимо!

21-01-2005 20:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106333875.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Майдан - слово, яке увійшло минулого року у лексикон десятків мов світу як символ відданості українського народу ідеалам демократії. На думку колишнього посла США в Україні Вільяма Міллера саме слово "Майдан" має не менші шанси стати інтернаціональним терміном, аніж, свого часу "перестройка" та "гласность".
І тепер київський мер Олександр Омельченко (як він сам стверджує, на пропозицію одного з лідерів революційного Майдану Миколи Томенка) планує "вивчити громадську думку" на предмет заміни уславленої назви Майдан Незалежності на безлику словесну конструкцію "Площа Свободи".
Не виключено, що вже 27 січня це питання буде поставлене на голосування в Київраді. Мабуть, цих п'яти днів київській владі вистачить, щоб досконало вивчити ту саму "громадську думку".

Наша позиція така: Майдан Незалежності - це вербальний та просторовий символ Помаранчевої Революції, епіцентр революційного архетипу. Майдан Незалежності - це індивідуальність, унікальне ім'я, тоді як "Площа Свободи" - типовий проект, від якого тхне естетикою хрущовок. Топонімів з такою назвою є десятки, сотні, тисячі - в Україні та в усьому світі.

Майдан Незалежності - один.

І ми маємо його захистити!!!

21-01-2005 20:57 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106333875.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua