першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Омельченкізм, або Олександр Олександрович-2004

21-01-2005 22:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106340204.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Найбільш цікаві події минулого року почали відбуватися по мірі наближення виборів президента України-2004. Омельченко не знав як відповідати на запитання журналістів “- А ви за кого, за Ющенка чи за Януковича?”, бо він за того, у кого влада в руках. Тому Омельченко вирішив сам балотуватися на посаду президента, заздалегідь, насправді, знаючи, що його не підтримають навіть Кияни (Омельченка на виборах підтримало близько 4% киян). Таким чином Омельченко сидів місцем, протилежним до голови, на двох стільцях. Але було очевидним те, що підтримував він до першого туру виборів Януковича. (наприклад, він ще у 2003 році здійснив підготовку до “реконструкції” заповідного урочища Феофанія, щоб Янукович там побудував собі дачку з видом на Свято-Пантелеймонівський монастир біля озера, - як подейкують, щоб фаберже було де окунути).

Потім (зовсім несподівано, яле як для кого) Омельченко зявляється біля офісу Громадянської кампанії “ПОРА!” у момент, коли київська міліція (котра тепер “з народом”) підкидує туди вибухівку. Омельченко каже, що він знаходиться там, бо хоче бути в курсі, “що відбувається в ЙОГО місті”. Занадто цікаве співпадіння щоб бути випадковим… На цьому репресії проти “ПОРИ” в Києві не закінчуються…

Далі… Хто був відповідальний за складання списків виборців? - Звичайно, районні адміністрації міста Києва, які цілком підпорядковуються Омельченку і своєї політики не ведуть.

Коли пройшов перший тур, Омельченку вже треба було визначитися з підтримкою, оскільки він, Омельченко, звичайно, програв. І оскільки у першому турі виграв Ющенко, його він і підтримав. Але все ще не знав хто виграє у другому… і не виправляв понівечені списки виборців - зайняв вичікувальну позицію.

Початок Помаранчевої революції. Ради різних міст масово приймають рішення про визнання президентом Ющенка. Омельченко не приймає такого рішення, але через кілька днів перефарбовується у помаранчевий колір і підтримує наметове містечко. У приміщенні Київради годують революціонерів і надають їм медичну допомогу. Омельченко виходить разом з Ющенком на помаранчеву сцену Майдану… А через кілька днів заявляє що просить наметове містечко прибратися геть, бо воно, ніби-то, заважає святкуванню Нового року. При цьому думка гостинних киян цілком протилежна – вони вважають, що наметове містечко саме вирішить, коли розїжджатися по домівках, бо цілком ймовірно, що пустий Хрещатик і Майдан можуть зайняти янучари.

А тим часом, поки з парадного входу Київради віталася Помаранчева революція, на червертому поверсі, у перші ж дні революції, за спиною народу, у сесійній залі Київради приймалися рішення про роздачу 500 гектарів київського курорту Пуща-Водиця під котеджну забудову депутатам, перевежно, партії “Регіонів”, а трохи згодом, ще 500 гектарів – депутатам Київради.

Депутат “Нашої України” Томенко не раз заявляє і по телебаченню, і з помаранчевої сцени, що ці рішення – беззаконня, і землі мають бути повернені киянам.

Потім Омельченко разом з спікером Верховної ради Литвином урочисто запалює на Майдані синю новорічну ялинку… і запрошує на помаранчеву сцену Азарова, що невдовзі викликає гучний протест проти “Азаровщини”…

Гряде інавгурація Ющенка… Чи буде протест проти Омельченкізму? Чи вирішить нова влада позбавитись від перефарбованого мера міста Києва? А може, вирішать Кияни, і зроблять свою місцеву революцію?

Made by Nadeln

21-01-2005 22:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106340204.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua