першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Підтримка Ю.Тімошенко на посаду прем"єра.

22-01-2005 20:38 Хмельницький // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1106419105.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Активісти, які під час Помаранчевої революції виборювали свій вибір на Київських майданах та в акціях протесту по Хмельницькій області, формують нову громадську організацію "Помаранчеве Поділля". Основними завданнями цієї організації ми вбачаємо:
- збереження духу Помаранчевої революції, сформованого на Київських майданах, і донесення його до міст і сіл Хмельниччини;
- недопущення фальсифікаторів до нової влади в Україні;
- здійснення громадського контролю за кадровими змінами;
- наповнення державних установ достойними людьми за критеріями: патріотичність, моральність і професійність;
20.- 21.01. пройшли мітинги і пікетування з гаслами “Нова Україна = Ющенко + Тимошенко” та “ЮЛЯ- наш прем’єр!” у Новій Ушиці, Славуті, Нетішині, Волочиську, Кам’янці- Подільському, Хмельницькому, у Ярмолинцях участь в акції прийняло 800 чоловік. І ще в п’яти райцентрах подібні акції активісти намітили провести 22.01.

м. Хмельницький. Борислав Мішов.

22-01-2005 20:38 Хмельницький // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1106419105.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua