першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

З мітингу на захист Сінного базару в Києві

29-01-2005 14:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107001077.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Добридень! Перше коротке повідомлення про мітинг на захист Сінного базару в Києві. На мітингу, що почався опівдні, були присутні близько двохсот людей,як працівників, так і місцевих жителів. Були присутні депутати райради, міськради і СПУ. Спробував виступити і представник адміністрації, але був зустрінутий криками "Ганьба" "Брехня" і "Вори". Так само не пройнялися присутні й його запевненнями, що базар збитковий, потім, що ремонт займе півтора-два роки, і дещо пізніше уже в розмові з людьми, що зрештою, це їхні гроші (тобто, що хочу, те й роблю). До речі, вночі напередодні мітингу в споруді "раптом упала" частина стелі (причому, саме та, до якої найлегше було дістатися). Це підтверджує повідомлення працівників, що господарі вже не один день трощать все, що попадеться під руку, аби надати базару аварійного вигляду.

Орися

29-01-2005 14:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107001077.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua