першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Рух "За Чесну Україну!" Майдановці! Єднаймося!

29-01-2005 19:40 Суми // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107020420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Громадянська ініціатива „ЗА ЧЕСНУ УКРАЇНУ”

Ми - чесні мешканці міста, що не бездіяли під час „Помаранчевої революції”,
та бажають не допустити бандитів та олігархів до влади зараз!

Саме ми ставили намети свободи на майдані, охороняли виборчі дільниці, супроводжували автомобілі з бюлетенями, створювали добровільну народну дружину, їздили до Києва, створювали та брали участь у більшості акцій та мітингів в центрі міста і, головне, всі ці дні ми надавали людям чесну та об”єктивну інформацію через наш інформаційний центр на майдані!

Тепер ми об’єдналися під брендом „ЗА ЧЕСНУ УКРАЇНУ” і хочемо донести волю народу до влади!!! Ми єднаємо всіх хто не бажає бути далеко від того, що відбувається навколо нас!
Ми з великою честю будемо співпрацювати з всіма тими, хто так як і ми робили цю Велику справу! Нам немає значення хто Ви – партія, або громадська організація, члени якої поруч з нами патрулювали дільниці чи стояли на майдані.
„Мир Вам!”
vlvlvl@mail.ru

29-01-2005 19:40 Суми // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107020420.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua