першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Як на вокзалі в туалет на шару сходити

31-01-2005 19:36 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107192970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Почну з невеликої передмови. Я час від часу по приколу роблю пошук на своє прізвище на Гуглі, щоб подивитися де моє рідкісне прізвище встигло “засвітитися”. От і після того, як все трохи вляглося після 3-го туру і я став трохи вільніший, зробив такий пошук. Надибав на цікаве повідомлення про свого однофамільця Андрія Хавруся, який раніше був начальником залізничного вокзалу станцій Рівне і Здолбунів. Тепер його звільнили. Як виявилося, за тему, яка кожному з нас може колись бути цікавою (http://www.rivnepost.rv.ua/showarticle.php?art=006858), і яка знаходиться в колі моїх інтересів, бо я досить давно веду таку боротьбу за порядок на УкрЗалізниці (http://maidan.org.ua/static/mai/1074868513.html , http://maidan.org.ua/static/mai/1105294553.html ). Найбільше мене зацікавило наступне в публікації “Рівне вечірнє”: <i>“Киянин Андрій Подобєд-Лобарьов не пошкодував для цього часу і зусиль. Зробив він копії санітарних правил для залізничних вокзалів, зокрема пункту, в якому заборонено встановлювати для пасажирів платний туалет, якщо не працює безплатний, і звернувся зі скаргою в Рівенське управління захисту прав споживачів”. </i>

Я вирішив перевірити, наскільки це правда. В минулу суботу мені потрібно було зустрічати моїх друзів з Донецька, я прийшов на залізничний вокзал в Києві, мав трохи часу до приходу поїзда і вирішив перевірити, чи є там безплатний туалет. В туалеті на другому поверсі (<b>вхід – 70 коп.</b>) вокзалу мені сказали звернутися в підвал. Пішов шукати в підвал – безплатний туалет закритий, є стрілка на платний. <b>Там вже вхід – 50 коп. </b> Я спитав, чому закритий безкоштовний туалет, маючи вже план, як я почну їх мочити, якщо він не працює. Відповідь: “Він на прибиранні. Заходьте до нас безплатно”. При цьому інші люди, які не знали подробиць шарового відвідування вокзальних туалетів, заходили по 50 коп. Чергового скандалу з УкрЗалізницею не вийшло.

Очевидно, працівники туалетів мають відповідну “заготовку” на випадок приходу таких, як я. Тож цим прикладом хочу розширити коло подібних “розумників”. Насправді ситуація з платними туалетами не лише на вокзалах, а і взагалі в Києві переходить всі можливі межі.

31-01-2005 19:36 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107192970.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua