першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На Олександрійщині у вотчині О.Єдіна знов агітують проти Ющенка

01-02-2005 00:53 Олександрія // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107211985.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Дуже вдячний сайту Майдан за висвітлення того бардака, який коїться у нас на Олександрійщині (див. напр. повідомлення <!--a href="http://maidan.org.ua/static/news/1103991201.html"-->“Чорна Книга Майдану: масовий призов чиновників Олександрійщини”<!--/a--> та <!--a href="http://maidan.org.ua/static/news/1102349181.html"-->“В Олександрії досі немає опалення!”<!--/a-->). Хочу підтвердити, що в умовах інформаційного вакууму янучари продовжують свою розкольницьку діяльність. Так, наприклад, мені часто телефонують мої родичі з Нової Праги (населення близько 10 тисяч мешканців) та повідомляють про те, що влада на околицях села відключає електроенергію, в той час як в його центрі, де знаходиться сільрада, таких відключень не буває. Також не було відключень, коли "в силі" був "прєм"єр" Янукович. При цьому владою розпускаються чутки, що у всьому винен Ющенко: “Обрали вашого Ющенка, тож тепер майте”. Те ж саме стосується і прокладення газу в село, що дуже вже обіцяв Янукович. Це при тому, що підрахунок даних з сайту ЦВК показує, що через промивання мізків людям в Олександрійському районі з перевагою в півтори тисячі голосів переміг Янукович.

В цьому плані мені зараз дивно чути про те, що обраний по нашому округу депутат <!--a href="http://www.edin.openua.net/"-->О.Єдін<!--/a--> намагається стати <!--a href="http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/january/19/5.shtml"-->міністром транспорту<!--/a--> в новій владі. Я пам’ятаю, як в 2002 році весь адмінресурс Олександрійщини на чолі зі С.Цапюком був кинутий на просування О.Єдіна в депутати. Подібно тому, як зараз викручували руки за Януковича, тоді “обирали” Єдіна. Люди подейкують, що С.Цапюк та О.Єдін є чи то земляками, чи то родичами, обоє з західної України, тож рука руку миє і всі злочини адмінресурсу під проводом Цапюка покриваються гарним “дахом” Єдіна в Києві. До того ж, про діяльність депутата О.Єдіна на користь людей в Олександрії ніхто не чув і не знає після того, як він проїжджаючи мимо (він ніколи не жив в Олександрії, він тут чужий) за допомогою адмінресурсу Цапюка переміг на виборах 2002 року. Втім, як ми бачимо, зараз Єдін набирає “помаранчевих” ознак.

Тож пропоную гідний тест на “помаранчевість” Єдіна: нехай він зараз після перемоги Ющенка як народний депутат допоможе на ділі дати по заслугам фальсифікаторам виборів в Олександрії на чолі з Цапюком та допоможе припинити їх провокативні дії. Заодно одержить повагу людей та дивіденди на вибори 2006 р. Чи буде справжнє “Так!” на Олександрійщині???

01-02-2005 00:53 Олександрія // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107211985.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua