першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Студент - ти бидло! або „маленьки царі” в ролі деканів!

01-02-2005 01:19 Миколаїв // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107213542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У весь час скільки пам'ятаю студенти були найбільш активною, в політичному сенсі, силою! І вже ні для кого не є таємниця, що вони від цього страждали найбільш від усіх разом взятих верств населення.
Не стали виключенням і останні події в Україні... І знов студенти стали „цапами-відбивайлами”!
Як тільки на нас не нарікали, за те, що ми вісловлювали свою політичну думку, і „амереканские прихлебатели”, і „неофашисты”, і т.д. Нас (перших 100 чоловік які не побоялися заявити в голос про свій вибір) не хотіли слухати, нам „закривали рота” та ставили „палки у колеса”, перші дні, ми взагалі були самі - один на один з „Машиною Влади” яка нас за людей не рахувала!
Але ми не склали руки і навіть через усі перепони та усі „законні санкції” направленні проти нас, попри увесь той бруд який на нас виливали, ми не зробили жодного кроку назад!!! І наша впевненість у властних силах дала перші плоди: до нас почали приеднуватися нові сили! Студенти зрозуміли, що можуть щось змінити і бути не просто спостерігачами а тими хто робить історію! До нас починають приеднуватись не тільки студенти а і викладачі! Натхненні нашою сміливістю вони теж починають більш відкрито казати про свій вибір і вже не тихо шепчуть по куточкам, що вони з нами, а відкрито йдуть на демонстрації, відкрито підтримують студентів!
Хочу відійти від теми та висловити ВЕЛИКУ ПОДЯКУ нашому ректору Клименко Л.П.! Він не пішов „на поводку у власти” і підтримав нас, студентів, у складний час!
ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ ПАНЄ РЕКТОР затє, що Ви не зрадили студентство, не зрадили нас!!!
І ось нарешті перемога! Така очікувана, така бажана! Можна нарешті спокійно зітхнути та почати працювати, навчатись, просто жити в новій, демократичній Україні...
Але як виявилось не все так просто! Одного „імператора скинуто” а „маленьки царьки”, для яких студент все ще є кріпаком а навчання – панщінною, залишились!! Ось і виходить майже як з Афганістаном – молоді хлопці воювали, віддавали життя за ідею, а коли повернулись до дому то виявилось, що державі та „вищому чиновничому товариству” не були потрібні їх жертви, не був потрібен їх героїзм! І тепер, коли ми витрачали свої моральні та фізичні сили, витрачали свій час, а зараз нас „штовхають” навіть не пояснюючи за що. Що ж такого ми зробили, що не догодили Вам „ваше величнесте”: мабуть не прийшли на вашу пару – ну так це є „смертний гріх”, не здали вчасно курсову – ну так це взагалі підлягає „анафімі”!!
А може проблема в тому, що ми не вшанували ваш вибір і вийшли під іншими прапорами! Може проблема в тому, що Ви забули, що Ви є деканом а не царєм! Може проблема в цьому! Але мабудь Вам важко подивитися на нас з Вашого трону і Ви просто не розбираючи в чому є проблема „рубите с плеча” і викидаєтє студентів як непотріб!!!
Ось така історія але вона не закінчується, лиш починається нова сторінка бородьби.
Друзі, Ви, всі хто плекає надію на краще життя без „загубленного та заляканого, молодого покоління” підтриймайте мене та моїх друзів хоч подумки, хоч у молитвах!!!
Я сподіваюсь на Вас!!!
(і якщо у Вас є подібні проблеми пишіть на silverwarrior@ukr.net ми спробуємо вам домогти) А поки, що ми чекаємо на Вашу поміч – „бо Слово то є моя зброя”!
Пишить усі хто не байдужий!!!

Олекса, студент Миколаївського Державного Університету ім. П. Могили.
31 січеня 2005
Господи храни Україну!

01-02-2005 01:19 Миколаїв // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107213542.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua