першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"Герой України" збирається "підіймати" економіку Росії

01-02-2005 21:29 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107286187.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Враховуючи те, що цей "персонаж" нещодавно підтримував проФФесора (при чому не тільки морально, але й матеріальними та людськими ресурсами, звичайно за рахунок ВАТ "Мотор Січ"), то дивуватись тут взагалі то нічому. Цікаво інше, чи означає це, що кучмо-"Герой України" "потягне" за собою в Росію весь багатотисячний колектив "Мотора", чи просто виштовхне їх на вулицю, створюючи при цьому нові робочі місця в "братній" державі? І цікаво, чи згодяться на це самі "моторівці", адже в переважної більшості в них, на відміну від самого богуслаєва, не має нерухомості та багатомільонних рахунків у Москві.
Залишається сподіватись, що нове керівництво держави присвоїть цьому пану інше звання, аніж Кучма, та воздасть по заслугах не тільки за всі антидержавні заклики Богуслаєва, але й за багаторічне знущання над простими робітниками ВАТ, чиїми руками він "заробляє" на всі свої політичні, спортивні, та інші псевдоблагодійні забаганки, при тому що враховуючи навіть декларовані розміри прибутку останніх років, надто вже мізерною виглядить зарплатня трудящих підприємства, яку вони, до речі, не отримували з початку року.
Відомий своїми шовінсістично-проросійськими поглядами В'ячеслав Богуслаєв інтерв'ю запорізькому телеканалу "Алекс" заявив про намір перенести виробництво авіадвигунів в Росію.
Відомий своїми шовінсістично-проросійськими поглядами В'ячеслав Богуслаєв інтерв'ю запорізькому телеканалу "Алекс" заявив про намір перенести виробництво авіадвигунів в Росію.

01-02-2005 21:29 Запоріжжя // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107286187.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua