першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Нездоланність кучмовського губернатора Рижука

02-02-2005 11:14 Житомир // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107335653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

На Житомирщині міцно тримається за свою посаду кучмовський губернатор г-н Рижук. Він не послідував за своїми соратниками по придушенню прихильників Ющенка. 23 організації області звернулися до Призедента та голови Веховної ради(який являється "кришей" для Рижука)про негайне звільнення Рижука з посади губернатора. Ця людина заплямувала себе знущяннями над керівниками підприємст області в період виборів. За його вказівками, такі підприємства, як "Червонський завод продтоварів" розносили по хатам спирт, щоб голосували за Я. Невже, людина яка оцінювала голос виборця в літр спирту і надалі буде губернатором?

02-02-2005 11:14 Житомир // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107335653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua