першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Від військових залізничників - персона до чорного списку.

02-02-2005 16:14 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107353665.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Всі ми віримо в те, що не даремно боролись і що ось нарешті все зміниться. Наче б то вже маємо і нового Президента, і майже-майже новий уряд, і силу-силенну перефарбованих в жовтогаряче чиновників, чиновничків і чиновничочків всіх рівнів.

Проте, як це не дивно, не всі службовці так легко сприйняли зміни. Ба більше, й досі є такі, і навіть у столиці, які не лише не намагаються перефарбуватись (це ще найменше зло), не тільки не "лягли на дно" до кращих часів, але й після зміни влади інтенсивно продовжуть жити за своїми старими "понятіями".

Ось наприклад “видатний” генерал залізничних військ Мальков Микола Іванович. Так, той самий, за чиїм наказом під час виборів військовослужбовців строкової служби в першому та другому турах виборів перевозили спеціально на один день до Дніпропетровської бригади під виглядом наведення порядку у військовому містечку. У ті дні всім заборонялось висловлювати свою думку, що відрізнялась від думки Миколи Івановича. А сьогодні, за поданням Малькова військовослужбовців та службовців, які підтримували Віктора Андрійовича Ющенка, звільнюють зі служби та роботи. Не маючи спеціальної освіти в галузі транспорту, він з великим успіхом продовжує розкрадати державне майно, що знаходиться в підлеглих йому частинах та військових заводах залізничних військ. Вважаючи себе мабуть власником залізничних військ видає накази (звичайно ж усні) своїм підлеглим про розкрадання, продаж військового майна та техніки, заставляючи тим самим офіцерів порушувати закони, а собі привласнювати кошти.

Так, ще не призначено нового міністра транспорту. Так, ще не було зроблено ніяких перестановок у залізничних військах. Але якщо звільнення-призначення у військах будуть робитися так само "відкрито" як і формування нового уряду, то чи не вийде так, що малькови і надалі залишаться на своїх посадах? Чи може варто запровадити при нових міністерствах спеціальні "гарячі" лініі для приймання повідомлень від співробіників?

02-02-2005 16:14 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107353665.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua