першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Інформація про мера м.Ужгород Погорєлова

02-02-2005 20:38 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107369483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Лікарі Ужгородської ЦМКЛ в приватних розмовах між собою говорять, що 70 відсотків ужгородців віддали голоси за Ющенка, проте в Ужгороді переміг "ТОМУЩО". Відбуваються якісь незрозумілі речі. Консиліум, що відбувся позавчора, практично зняв діагноз закритої черепно-мозкової травми та струсу мозку, які ніби сталися в результаті "яєчної атаки". Але мер продовжує своє лікування у п.Сібініна у кардіореанімаційному відділенні з діагнозом гіпертонічної хвороби під "патронатом" начальника міського відділу охорони здоров'я Ігоря Рошка, виконуючого обов'язки начальнака обласного відділу охорони здоров'я Володимира Брича та Івана Рогача - заступника бувшого злочинного губернатора Закарпаття. Ці люди "тримають на контролі" та намагаються "корегувати" складну ситуацію. Взагалі незрозуміле ставлення закарпатських "помаранчевих" шефів до цього. Серед людей блукають інтенсивні слухи про те, що Погорєлов "ліг" під пана Балогу разом з Іваном Рогачем, давши великого хабаря. Народ хвилюється та бурхливо обговорює події. Вже чути слова: "нічого не змінюється..., як було, так і буде..." тощо. Нова влада ще не прийшла, а вже дискредитована перефарбуванцями та зрадниками. Хочеться думати, що в цій історії з "Веселими яйцями 2" незабаром буде поставлену жирну крапку.

02-02-2005 20:38 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107369483.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua