першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новий донецький губернатор - фальсифікатор від Я.?

05-02-2005 15:00 Донецьк // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107608459.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановна громадо,

Головою Донецької обласної державної адміністрації призначено Вадима Чупруна.

Ми вважаємо кричущою необхідністю нагадати громаді та компетентним органам відомі нам вкрай негативні факти з недавньої діяльності вищезгаданої посадової особи. Ці факти викликають не тільки сумнів в тому, що ця людина є достойником на високий пост керівника виконавчої влади на Донеччині, але й загострену потребу в правосудді!

Це призначення викликає обурення й протест у людей, хто ще недавно став свідком та потерпілим від зухвалих знущань над людською гідністю брутальної старої влади, людей які стали під знамена революції і захищали свою країну день і ніч на морозі, повіривши в принципи прозорості і чесності формування нової влади.

Чупрун - це один з людей, хто до цього часу представляли «донецьких» в правлінні НАК «Нафтогаз України». Це – людина, яка на посаді заступника голови правління відіграла не останню роль в сумнозвісних масових наругах над людською гідністю - централізованим вивозом працівників на голосування 21-го листопада з Києва в Кременчук, що супроводжувався вимогами завчасно взяти, принести та здати відкріпні посвідчення, натяками і погрозами про можливість звільнення працівників в разі незгоди це зробити.

А потім, після явного і прихованого опору, публічного розголосу та початку розслідування цих дій, цей самий Вадим Чупрун на загальних зборах колективу в досить жорсткій формі висловлював своє «щире» обурення тим, що люди їх, бачите, не так зрозуміли. Він говорив про те, що в НАК «Нафтогаз України» «є традиція їздити в Кременчук чи то на шашлик, чи то на екскурсію». Лише не зрозуміло, який шашлик може бути в день виборів, в наказовій формі в зимову погоду, і чому старожили компанії не пам’ятають ніякої такої «традиції».

Свідками та постраждалими від злочинних розпоряджень були сотні працівників центрального апарату, до яких ці вказівки спускались через керівників підрозділів та відділів. Більш сміливі, не дивлячись на відкриті чи виражені в натяках погрози, різко захворіли і взяли лікарняні. Окремі люди навіть виступили на телебаченні, написали відкриті листи в СМІ. Значна ж частина принижених людей з огидою та гіркотою забрали відкріпні посвідчення, здали їх своїм керівникам. Потім ці люди декілька годин тряслись в автобусах, далі декілька годин чекали в чергах на дільницях можливості проголосувати та їхали назад. Частину людей також повезли на екскурсію дивитись підприємства Кременчука.

Нагадаємо, що інформація про плани везти людей голосувати за кандидата від влади набула публічного розголосу ще до другого туру. Звичайно, голосування з перевірянням заповнених бюлетенів, як це робилось в деяких вищих навчальних закладах, вже не було. Але досі залишається питання, що то були за дільниці, на яких ці люди голосували, чи чесно там рахували голоси. Якщо навіть чесно, то вся ця затія з автобусами на Кременчук все одно має склад злочину, адже в день виборів ні одне підприємство не має права визначати за громадянина, що той повинен брати відкріпний і кудись централізовано їхати.

Ми вважаємо, що вся ця подія має ознаки брутального злочину, направленого проти вільного волевиявлення громадян. В будь-якому разі, громадськість має право знати, за яким принципом паном Президентом було обрано Чупруна на посаду голови донецької обласної державної адміністрації.

Також пан Чупрун повинен на новій посаді знаходитись під невпинною пильною увагою і контролем громадськості.

05-02-2005 15:00 Донецьк // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107608459.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua