першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Боляче відчувати, коли добре паплюжать.

08-02-2005 16:58 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107874719.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Мене дуже здивувало звернення форума "Майдану" до мешканців Русанівського масиву, щоб вони не довіряли КАРАБАЄВУ ДАНІЕЛЮ ТАЇРОВИЧУ та не покладались на нього.
Півтора року з того часу, як я - заступник начальника по роботі з населенням ЖРЕО-420, почала звертатись до Карабаєва Д.Т. за допомогою від імені мешканців Русанівки. Жодного разу не одержала негативної відповіді з приводу питань з якими зверталась до нього.
Всі заяви на матеріальну допомогу знедоленим згідно актів обстеження були задовільнені.
Заяви мешканців, які звертались з проханням по виділенню коштів для заміни поштових скриньок, ремонту сходових клітин та з інших питань вирішувались.
З великою повагою Карабаєв Д.Т. відноситься до пенсіонерів, які знаходяться у напівжебрацькому становищі і не спроможні утримувати себе.
Жебрацьке життя призвело наших людей до злості, невіри, а іноді до смерті.
Якби більше було таких чесних, вічливих, люблячих, турботливих, скромних, відповідальних людей, як Карабаєв Д.Т. – то набагато краще було нам всім жити. Це ЛЮДИНА з великої літери, яка турбується за дитячі садочки, дитячі майданчики біля будинків, бібліотеки, дитячі клуби, школи, лікарні, житлові будинки та багато інших питань доводиться вирішувати йому.
Боляче відчувати, коли добре паплюжать. Як далі нам жити?

Шарадська Любов Михайлівна 555-59-59

08-02-2005 16:58 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107874719.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua