першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Куди піде начальник Автозаводського райвідділу міліції Кременчука?

09-02-2005 11:07 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107940040.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Куди піде начальник Автозаводського райвідділу міліції Кременчука?
Лариса Зуєва, Кременчук, Полтавської області
“Шеф завжди правий”! Вислів відомий всім. Хтось його сприймає і не переймається тим, щоб шукати кращого, (мається на увазі, кращого босса). Але є й такі, які проти самодурства, хамства та інших подібних якостей ставлять на терези розум, порядність, справедливість.
Доволі часто можна зіткнутися із ситуацією - не порозумілися або неспрацювалися. Та ні за які часи про це ми не чули серед військовослужбовців та працівників міліції. Хто зна чи то Статут тримав нервові напруження, чи в цих структурах і справді всі завжди розумілися. Та факт залишається фактом.
Однак минулого тижня вперше за якісь там останні Х-десятків років начальник УМВС України в Полтавській області, генерал-майор міліції Сергій Петренко визнав, що із керівником райвідділу Віталієм Свириденком не спрацьовуються заступники. І зазначив, що розбиратиметься з цим Кононенко.
Та тільки чи буде пан Кононенко розбиратися? Адже у Свириденко за короткий час змінилося чотири заступники: Олег Бажан, Роман Мелікідзе, Микола Довбиш та Ігор Кривошеєнко. Й досі ніхто ні з ким "не розібрався". Чи пан Кононенко нічого не знає і не чує?! Навіть не здогадується?!
Спробуймо самі шукати правду.
Опитані респонденти відповідали однозначно: ”Керівників не обговорюють. - Не порозумілися".
Та серед особового складу Автозавдського райвідділу ходять розмови, що за таємним тестуванням, яке проводилося в органах психологом більшість працюючих не поважають свого керівника. І що він некоректно ставиться до особового складу.
- Це справді так?! - запитувала я своїх співрозмовників. - Мабуть він і до вас ставився без поваги?!
- Особисто мене ніколи не принижував, - відповідав один із колишніх заступників. - Проте до мене часто зверталися підлеглі зі скаргами. Я розмовляв на цю тему зі своїм безпосереднім керівником. Однак, можете зробити висновок, безрезультатно.
Щодо висновку, то його зробили всі, хто розуміється на званнях. Так, Довбиш пішов із міського райвідділу в район. Кривошеенко з посади заступника начальника райвідділу на посаду начальника відділення з майнових злочинів... Зрозуміло таке буває тільки з дуже поважних причин і означає: допекли так допекли!
Другий мій співрозмовник говорить, що пан Свириденко пильно стежить за тими колегами, які в перспективі на підйомі до влади можуть перейти йому дорогу. Крокує на підвищення у посаді і він не перед чим не зупиниться...” Це думка тих, хто пішов із заступників.
Однак і ті хто пішов з Автозаводу, і ті, хто там залишився бояться пана Свириденка, бо його, говорять, підтримує народний депутат Гаврилюк.
“В нашому райвідділі звичайна справа принизити працівника при особовому складі. Так,наприклад,одну жінку, яка при виконанні службових обов'язків захворіла на туберкульоз, пан начальник “ніжно” назвав туберкульозною. Це нормально?” - запитує один із тих, хто ще й досі працює в райвідділі.
Як на мене, то в Автозаводському райвідділі багато чого ненормального. Засніжені автомобілі на підвір'ї, які не підлягають ремонту. За 5 років керівництва – говорять в райвідділі нанівець зведений транспорт. Коли раніше транспортних одиниць в райвідділі нараховувалося 20, то сьогодні лише 7. Тільки 3 автомобілі працюють на кримінальний розшук, решта – возять заступників пана начальника. В розібраному стані – 13. Правда? Хто перевірить?
З часів, коли пан Мастюх, колишній начальник, знаю особисто, справді хороша людина, залиший райвідділ міліції і заправку на 5 тон пального, новий керівник не капнув туди жодної краплі.Можливо, заправка вже й згнила.
Піднімаючись поверхами будівлі Автозаводського райвідділу міліції ви побачите неабиякі плями... Кажуть працівники – туалетні.
Цікаво а чи відвідували генерал Петренко та наш пан Кононенко цей Богом забутий куточок нашої міліції?
А ще, спілкуючись із робітниками Автозаводського відділу міліції з'ясовую, що пан начальник дуже таки затято ставиться до розгляду адмінпорушень. Дехто, правда, вважа є, що пан начальник серйозно ставиться до тих, хто порушує громадський порядок. Проте є й такі, які вважають, що саме у цей спосіб, тобто на хуліганах, Свириденко заробляє "кишенькові" гроші.
Ця ж коаліція підлеглих Автозаводського райвідділу нагадують про історію, яка відбулася влітку, коли Автозавод перевіряли з приводу вимагання хабара у великих розмірах. Ті, хто скаржився писали заяву в Харків.
При цьому працівники Автозаводського райвідділу працюють чесно. Як сказав начальник карного розшуку Олександр Прус: “Автозаводський райвідділ на 1 місці в області і цьому заслуга Кривошеєнка та сискарів...”
Звернемо увагу кому слід дякувати за 1 місце. - Людині, якої вже немає на посаді!
Мета ж цієї публікації звернути увагу керівництва на Автозаводський райвідділ і розібратися, що є правдою. Бо особовий склад всіх райвідділів Кременчука тіліпає легка мандражка: Свириденко відпрацював 5 років, а за “правилами” йому треба змінити місце роботи – або піти на підвищення, або перейти в другий райвідділ... “А може в Полтаву?!” - мріють хлопці-міліціонери...
Підготовлений до друку матеріал ми попросили прокоментувати начальника міліції пана Кононенка. Який підтвердив, що протягом минулого року справді від Свириденка пішло два заступника за власним бажанням. “А бажання людини,самі розумієте...”, - якось замовчував А.Кононенко.
Щодо безпорадності, то повідомив, що минулого року Автозаводу виділили три авто: один – міськвиконком, другий – міськвідділ міліції, а третій – на клопотання депутата Гаврилюка. Щодо нецільового використання, то треба перевірити.
А ще начальник міліції обіцяв з'ясувати щодо некоректного ставлення начальника Автозаводського райвідділу міліції до підлеглих.
Щоб підтвердити безгосподарське ставлення до начальника райвідділу варто зазирнути в двір Автозаводського райвідділу: засніжена АЗС, “мертві” УАЗіки та інші авто...

09-02-2005 11:07 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107940040.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua