першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Самозванці: «Ми зробили сайт Помаранчевої революції»

09-02-2005 11:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107942183.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Американська компанія, що займається розробкою дизайну торгових марок та веб-сайтів, розповсюдила заяву, що, начебто, має саме пряме відношення до Помаранчевої революції, оскільки вона розробила так званий «Сайт помаранчевої революції». Цю новину розповсюдили російські видання і навіть Українська Правда поспішила оприлюднити статтю на цю тему.

Будь-кому з читачів тої самої Української Правди чи сайту «Майдан» зразу стає цікаво, який саме з цих двох сайтів (які могли б дійсно називатись сайтом Помаранчевої революції) був створений фахівцями цієї компанії. Чи може це вони зробили сайт «Обком»?

Ні, виявляється, що ці люди називають «сайтом Помаранчевої революції» маловідомий сайт http://www.ukraineineurope.com/. Вибачте, але називати це «сайтом Помаранчевої революції» - це просте шахрайство, неприкритий PR-хід, покликаний розкрутити власну марку на хвилі популярності Помаранчевої революції та України.

А наші російські «друзі» раді старатись: з’явився позачерговий привід викрити «американську руку» в нашій революції.

Видається необхідним опублікувати офіційне заперечення цієї інформації.

09-02-2005 11:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107942183.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua