першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Площа Свободи - вільна!

09-02-2005 21:17 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1107976653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У Харкові нарешті згорнувся "Януковичград", який було б краще назвати "Кушнарьовка", бо "біло-сині" сиділи та синіли на морозі скоріше за екс-губернатора, ніж за колишнього прем'єра.Віднині площа Свободи дійсно свободна!

Увечорі 9-го лютого приїхав вантажний "Зіл" із будкою, зрозуміло, синього кольору, та всі манатки "протестантів" вивіз геть. Місцеві "янучари" розібрали намети, схожі на індіанські "фігвами", попалили на багаттях сміття разом із залишками своїх агіток, "бахнули на дорожку" та й розійшлися. Але обіцяли повернутися... Крім того, обіцяли, що обов'язково будуть випускати газету. Цікаво, що за ЗМІ вийде зі збоченного союзу вітренківців + кушнарьовців? "Януковичград" перестав існувати. Зникла остання резервація "янучарів" на українській землі. Чому це сталося? На мою думку, все дуже просто - бувший губернатор Кушнарьов програв все, що можна було, його звільнили навіть з посади голови облради. Відтепер нема чого пікетувати. І генеральний секретар (майже генерал), новий демократ та старий бюрократ разом зі своєю майже армією пішли перепочивати до 2006-го року.

09-02-2005 21:17 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1107976653.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua