першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Декучмізація в Ужгороді не відбувається

11-02-2005 12:37 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108118277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ми, лікарі найбільших в Закарпатській області обласної та міської лікарень підтримуємо починання депутатів міської ради, активістів "ПОРИ", "Сили Народу", які організували акцію протесту проти свавілля міської влади та ініціюють розстеження діяльності злочинного міського голови Погорєлова. Поряд з цим просимо розібратися із кадровою політикою управління охорони здоров'я, яке нині очолює пріснопам'ятний пан Брич. Буквально позавчора він представив "нового" головного лікаря обласної клінічної лікарні Романа Шніцера. Цей пан донедавна сам був начальником управління охорони здоров'я, активний член СДПУ(о), добрий приятель пана Різака (бувшого голови ОДА). Брав активну участь у фальсифікаціях під час виборів, погрожував лікарям звільненням, "нагинав" адміністрації всіх лікарень області, примушуючи займатися фальсифікаціями. Після третього туру пан Шніцер "втік" на лікарняний і переховувався там до вчорашнього дня. Після призначення нового губернатора на другий день він був представлений головним лікарем обласної клінічної лікарні. Звістка про швидке одужання Шніцера пронеслася по лікарням Закарпаття наче смерч і зхвилювала медичну громадськість. Взагалі-то все це незрозуміло. Наче "сині" взяли миттєвий реванш... Що говорити, коли в управлінні охорони здоров'я залишилися активісти, що зганяли на зустріч з Яником лікарів та медсестер з усіх кутків області. Це пані Корольчук, Брич, Переста (головний хірург області, який "лікував" бандита Чалого), Лані, Яворський (головний лікар кардіодиспансеру, де всі хворі були виписані, а замість них голосував персонал лікарні)... Цей список можна продовжувати і далі. В чому-ж причина? Є інформація, що в кулуарній розмові (де було більше трьох осіб) пан Шніцер заявив, що він кому треба заплатив. Можливо треба зробити якісь висновки новому губернатору? Або Президенту?

11-02-2005 12:37 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108118277.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua