першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Пожовтій, або програєш (виправлено)

13-02-2005 21:31 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108323064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Канал "1+1" у "підсумковому", недільному випуску новин <u>повторив</u> більшу частину і без того великого сюжету про грандіозні плани <i>Жовтої Пори</i>.
Сюжет був розбавлений зйомками з акцій під жовтими транспарантами та прапорами, Каськіва та Юсова показало персонально, знову не пошкодувавши ефірно-рекламного часу навіть на такі "романтічні моменти", як прогулянка двох "<i>жовтих</i>" біля КабМіну та демонстрації глядачам значка "<i>жовтих</i>" на комірі куртки одного з активістів крупним планом.
Зі слів ведучого політична партія "Пора" може бути створена на наступному тиждні, при цьому їй "доведеться пройти через структуризацію і внутрішні чвари..." (ось Вам і "завчасне оформлення" "сепаратизму" "Чорної Пори").
На вибори ПП (політична партія) "Пора" піде, знов же таки зі слів ведучого, або самостійно, але тоді "буде конкурувати з НУ" <font color="red">(!!)</font>, або ж увійде до блоку з НУ <font color="red">(!)</font>, але тоді "може розраховувати на достойні місця у списку" <font color="red">(!!)</font>, "до влади можуть прийти перспективні молоді політики, такі як В. Каськів або А. Юсов" <font color="red">(!!)</font>.
Додатково засвітили "жовтих" через акції останнього тиждня у Дніпропетровську.
<hr>
Що тут можна сказати...
1) хтось дуже сильно піариться.
2) скидається на те, що хтось хоче запустити масштабну "дезу", або з метою вибивання тих самих бажаних місць в списку, або якщо не місць в списку, то, принаймні, грошей.

Чому дезу?
Тому що
а) Каськів та Юсов - не самостійні фігури, і не "перспективні політики", а, як зараз модно казати, "креатури", яких буде згодом "танцювать" той, хто їм зараз платить.
б) Теза про конкуренцію "Пори" й НУ викликає особисто в мене, скажімо так, щире здивування. :wahoo:
в) За інформацією з надійних джерел далеко не всі місцеві організації навіть <i>Жовтої</i> "Пори", вже не кажучи про Чорну, підтримали створення політичної партії. Себто, необхідну для створення партії кількість людей їм, напевне, доведеться <i>набирати за гроші</i>. Можливо, вони думають, що така "розкрутка на ТБ" "перспектив" може "полегшити процес".

Шановні Пані та Панове! Телебачення показує страшні речі, - але Ви не бійтеся. Для того, щоб не програти, зовсім не обов*язково "<i>жовтіти</i>". Треба просто <b>добре працювати</b>.

13-02-2005 21:31 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108323064.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua