першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Новини з Кременчука. Полтавська область.

14-02-2005 08:56 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108364205.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Про що дізнається Юлія Тимошенко?

Минулої суботи активісти місцевих організацій політичних партій “Батьківщина” та Яблуко” зустрілися з мешканцями віддаленого мікрорайону Кременчука – 3-го Занасипу. Громадяни розповідали про все, що “болить” та просили партійців звернутися з листом до голови партії “Батьківщина”, Юлії Тимошенко…
Пані Юлія, відтепер, точно знатиме про наступне: у одному з мікрорайонів міста , де багатоповерхівок не більше двох десятків, справно функціонує, щонайменше, чотири “авторизованих” точки з продажу наркотиків.
Місцева міліція, це предмет особливої розмови, з наркоманами бореться. Тих, хто наркотики “вживає”, регулярно саджають в “холодну”. Але людей, котрі у мікрорайоні торгують “ширкою”, правоохоронні органи увагою оминають.
Півтори години спілкування з мешканцями будинків, що на вулиці Мічуріна у Кременчуці, перетворилися для представників політичних партій у суцільне вислуховування скарг та нарікань. Кожна хвилина розмови з громадянами, йшлося ж виключно про проблеми, збільшувала суцільний потік прохань та побажань, про які люди раніше мовчали.
Представники правих політичних партій знали - буде багато питань, але ніхто з гостей не очікував на їх величезну кількість.
Між іншим, наркотики - не одне лихо цього району Кременчука. Ще є не менш значуща справа місцевої промисловості: завод залізобетонних шпал, по території якого “ходять” нині лише горобці та ворони.
Це “приватизоване” підприємство у свій час не поділили Міністерство транспорту,покійний міністр Кирпа й “Торговий дім заводів ЗБШ”, структура близько до екс-міністра транспорту Валерія Пустовойтенка.
Сьогодні залізницями опікується вже зовсім інша людина – Євген Червоненко. Тож, думка: можливо один з найближчих соратників Президента України Віктора Ющенка допоможе, звучить у кожному другому виступі.
Справді, чи не найпотужніший гігант колишнього СРСР, а згодом й України, завод з виробництва залізобетонних шпал сьогодні виявився “роздерибаненим” – справжньою жертвою, організованої вручну технологічної катастрофи.
Ще у виступах громадян – нарікання на роботу транспорту, благоустрій та безліч усього іншого, з чим надалі люди не хочуть миритися.
Загальне резюме організаторів зібрання, активістів “Яблука” та Батьківщини” – відповідний лист на адресу Прем’єр-Міністра Юлії Тимошенко, вони підготують якнайшвидше.
Щодо майбутньої реакції Прем’єра, то на зборах громадян ніхто не сумнівався в дієвості пані Юлії. “Якщо вона займеться, то неодмінно все зробить,” – такий коментар від громадян, котрі півтори години розповідали про проблемні питання.

Олександр Курилов. Кременчук. Полтавська область. Тел 8-066-299-0821

14-02-2005 08:56 Кременчук // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108364205.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua