першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Медики Закарпаття обурені кадровою політикою Балоги

14-02-2005 15:21 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108387287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Нова мітла мете по-новому… Але деякі нові "старі" призначення новоспеченого Закарпатського губернатора Балоги викликають глибоке обуренні та базліч питань.
Так, минулого тижня медикам був представлений "новий" головний лікар обласної лакарні (або колишній начальник обласного управління охорони здоров`я обласної адміністрації) Шніцер. Це що, свої своїх не здають? Чи таким чином Балога "віддячив" головному лікарю обллікарні Яцині, який під час трьох турів голосування дав можливість хворим голосувати вільно - що і забезпечило перемогу Ющенка в усіх трьох турах. За це Яцина отримав у свій час від Шніцера догану, а від Балоги ще більше – зняття з посади та нового керівника – того ж Шніцера???? Цікаво, що в окремих медичних закладах їх керівники під час голосування забезпечили явку та результат 100 – 105% (????) на підтримку Януковича і ще все тихо-мирно сидять на своїх кріслах, ніхто їх не чіпає та не знімає.
При цьому, усі медики пам`ятають обов`язкові агітаційні поїздки по районам (а як же – Шніцер лідер СДПУ (о) обласного маштабу), терор облздороввідділу перед першими турами голосування – хворих не виписувати, лікарі голосують за місцем роботи, контроль здійснюється за голосуванням по кожному відділенню лікарень, заклади повинні продемонструвати переконливу підтриму Януковича – на рівні 90%! І про це усі медики знають!!! І тут такий ляпас!!! Отой головний медичний терорист Шніцер виборов собі тепле містечко головлікаря. За що????
Подейкують, що нова влада не може відійти від базового принципу любого бізнесу "купи-продай", але ж не до такої міри! Усе має свою межу. Можливо ми не знаємо якихось домовленостей між партіями-переможцями виборів, але ж Шніцер є ідейним сдпуошником (а не членом СПУ, "Батьківщини", аграрної партії). Чи можливо Шніцер нагадав Балозі їх плідну співпрацю по ремонту обласної клінічної лікарні та дитячої лікарні, який за бюджетні кошти за аж занадно високими цінами здійснювався усім відомою "Барвою". Свій свого не здає???
Якщо нова влада декларує чесність, відкритість у своїх діях, а особливо при призначенні настільки одіозних фігур – ідейних лідерів СДПУ (о) як Шніцер на керівні посади, то Балога напевно мав би привселюдно пояснити це… Згадаймо як гарно Юлія Володимирівна представляла свою команду – для кожного вона знайшла добре слово, усі мали змогу в лице побачити кожного міністра, керівників служб.
Шкода, але такими діями Балога дисредитує не тільки себе – але і Ющенка і Тимошенко і всю ту нову владу, нове життя, нові можливості за які ми усі разом боролися. То що ж Майдан, за що боролися на те і напоролися??? Дійсно дуже шкода, якщо так.

14-02-2005 15:21 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108387287.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua