першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Змінити переконання швидко

14-02-2005 17:13 Кременчук. Полтавська область. // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108394017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У кременчуцькому “Соборі” побільшало партійців. Але яких ?

Минулого тижня політичний бомонд Кременчука, що на Полтавщині вжахнувся оприлюдненій новині. Йдеться про нових партійців, котрі надалі, можливо, представлятимуть партію “Собор”, тобто народних депутатів Левка Лук”яненка та Григорія Омельченка, у нашому місті.
Мова про колишніх лідерів передвиборчого штабу екс-кандидата в Президенти , пана Віктора Януковича.
Бальзам на “його рани” – наступна інформація. Колишній начальник місцевого передвиборчого штабу Віктора Федоровича, олімпійський чемпіон, пан Володимир Кисельов написав заяву про вступ до політичної партії “Собор-УРП”. Цей документ він відав власноруч керівникові місцевого “Собору”, не менш відомому кременчужанину, пану Багацькому
“Справді, така інформація - правдива, “ - коментує повідомлення Тамара Просяник, одна з провідних діячів УРП часів Михайла Гориня, колишній засновник УРП в Кременчуці та на Полтавщині, а нині, не меш відомий редактор газети “Інформаційний бюлетень”.
“На останньому з’їзді партії місцевій організації, начебто, перепало за малий зріст чисельності,” - каже співрозмовниця. “Можливо тому в організацію набирають нових членів, ”- додає вона.
P.S.В принципі, можна погодитися з твердженням, що людина має право регулярно змінювати свої політичні погляди. Але на згадці – полум”яні виступи окремих агітаторів з трибуни, що на площі Незалежності у Кременчуці. Вигуки про “оранжевих крис”, “помаранчевий фашизм”... – як швидко все можна забути?

14-02-2005 17:13 Кременчук. Полтавська область. // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108394017.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua