першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Посміхніться, друзі!

15-02-2005 18:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108486292.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Медведчукова дуже любила діаманти. Їх у неї було достобіса. Вже й мала Медведчукова за всі іграшки полюбляла діамантами граться. Якось Медведчукова готувала у комині фондю (це її в Росії навчили), а мала гралась поруч, та й впустила у фондю брильянтика чималого (Медведчукова маленьких не любила). А Медведчук почав їсти фондю та й вдавився! Закшлявся сердега, аж посинів увесь. Добре Медведчукова не розгубилася: як хрясне його коцюбою по спині - усе фондю з діамантом і вилетіло. Тільки килим замазав.

Кравчукова дуже любила котів, у хаті їх було повно. Кравчук бува то перечепиться за котрогось, то плюхнеться в крісло прямісінько котярі на спину. Через це він завжди ходив подряпаний. Та й смерділо з квартири - сусіди скаржилися. Тому Кравчук не любив бувати вдома, він весь час ходив по студіях і давав інтерв'ю.

Шуфричева дуже любила, коли чоловік до неї українською мовою говорить, аж мліла уся. А Шуфрич не дуже того любив, казав: "На роботі вже набалакавсь, язик болить!" Шуфричева була смирна і не наполягала. Тільки включить бува нишком телевізор, з мужем інтерв'ю впіймає, слухає і сльози ковта.

Симоненкова полюбляла вбиратися у червоне, чим страшенно дратувала чоловіка. "Тю, - казав Симоненко, - чи ти дурна, шоб уже й колготі червоні!" Та Симоненкова чоловіка не слухала. І правильно робила.

Ющенкова ніколи не перебивала чоловіка. Він бува говорить, а вона своє робить - дітей перевдягне, нагодує, спати покладе, ну й одним вухом слухає. Часом правда, й собі закуняє, прокинеться - аж ранок. До чоловіка - і він заснув. Любо.

Корчинська чоловіка била. Ой люто била, та ще й винахідливо - то ослін йому об спину потрощить, то сувенірною булавою по кумполу, то кулаком носа роз'юшить. А то бува обкрутить усього мотузкою, вузлами хитромудрими зафіксує і давай об капітальну стінку гамселить. А воно ж і боляче! От лиха баба, кажуть, у морській піхоті служила. Так шкода Корчинського, так шкода...

Коновалюкова чоловіка свого не любила. Всі сусідки в нього позакохувались, красень же який. А Коновалюкова - як каменюка холодна. Подейкують, що за Рудьковським сохне.

Але з Рудьковським Коновалюковій не світить - той свою жінку любить. Рудьковська таки жіночка зугарна, тільки співом чоловіка дістає. А надто як "Іванка на бороді ямка" заведе, Рудьковському хоч з хати кидайся. Та це вона з любові.

А Луценки завжди разом співають. Сядуть рядком на балконі, та як заведуть "Вже вечір вечоріє". Весь відомчий будинок нишкне.

В Хомутинника горе. Хомутинникова жінка материться. Та ще й так звивисто, як закрутить - в Хомутинника аж вуха пашать. Уже й просив, і виховував - усе марно. Воно ж бо в неї природно виходить, не з гніву, а так. Впустить бува пляшку пива на підлогу чи побачить дірку на шкарпетці в Хомутинника, аж гульк - і матюк вискочив. Таке горе в Хомутинника, а розвестися не може. Інтелігентна ж бо людина.

Литвинова охоче куховарила, та простого не любила - тільки щось складне і вишукане. Всі заморські рецепти перепробувала. А Литвин хотів вареників з картоплею.

15-02-2005 18:51 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108486292.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua