першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Полтавщина. Депутат райради вимагає проведення альтернативного конкурсу на пасажирські перевезення

16-02-2005 17:25 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108567515.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Опротестувати проведення 16 лютого конкурсу на перевезення пасажирів на маршрутах Полтавського району як такого, що не забезпечує справжньої альтернативи, закликав прокурора району депутат Полтавської районної ради, голова районної організації Української народної партії Сергій АНТОНЮК.
С.АНТОНЮК звертає увагу прокурора на те, що термін дії договорів для основних перевізників, які обслуговували районні маршрути, якраз закінчився на початку року. Тому їм, без сумніву, гарантовано було відомо про проведення конкурсу. Серед основних перевізників – ВАТ „Полтавське АТП-15327”, яке обслуговувало більшість маршрутів району і на якість обслуговування яким постійно нарікали мешканці району. Нарікання стосувалися неналежного технічного й санітарного стану автобусів – задимлених, запилених, брудних і неопалюваних пасажирських салонів, частих поломок на маршруті та ін. По четвергах (дні, коли пенсіонери мають право безкоштовного проїзду) автобуси їздили здебільшого в години „пік” або на маршрут виїжджали значно менші за місткістю транспортні засоби.
Згідно з умовами проведення конкурсу на перевезення пасажирів, затвердженими Кабінетом Міністрів України, оголошення про конкурс повинно публікуватися у засобах масової інформації. Повідомлення про конкурс було розміщене в малотиражній районній газеті, а не центральній обласній. Це, переконаний С.АНТОНЮК, суттєво обмежило, якщо не унеможливило отримання інформації іншими перевізниками, які могли б запропонувати значно якісніше обслуговування. Таким чином, не було досягнуто першочергової мети конкурсу – забезпечення якості обслуговування пасажирів, адже пасажира позбавили вибору, бо розглядатиметься подання лише одного перевізника – того самого, на якого в пасажирів достатньо нарікань. Оскільки, відповідно до чинного законодавства, договір про перевезення пасажирів укладається на 5 років, то мешканцям Полтавського району доведеться ще 5 років терпіти неякісне обслуговування цим АТП.

Настя ТОПОЛЯ.

16-02-2005 17:25 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108567515.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua