першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Відкритий лист Голові Полтавської ОДА Бульбі С.С.

16-02-2005 18:39 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108571953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Відкритий лист Голові Полтавської ОДА Бульбі С.С. та Першому заступнику Голови Полтавської ОДА Іноземцеву В.А.

Ми, делегати ІІ чергового з’їзду Полтавської обласної організації ВМГО "Українська народна молодь", від імені понад 1200 членів обласної організації та усієї молоді області змушені висловити своє занепокоєння кадровою політикою керівництва області, тими процедурами, за якими здійснюється відбір на керівні посади в області та критеріями, які застосовуються при цьому. Ми дуже стурбовані тим, що на посади керівників РДА Полтавськоі області різними політичними силами висуваються кандидати, професійні та моральні якості яких не відповідають вимогам до кадрів такого рівня. Що на першу чергу виходять квоти та побажання політичних сил, розподіл посад у нагороду за активну участь у виборчій кампанії, а не професіоналізм. Ми підтримуємо вимогу люстрації усіх керівників районів, причетних до порушень виборчого права, та занепокоєні їх спробами залишитись при владі зараз. Але ми категорично проти повної заміни всіх, хто співпрацював з колишньою владою. Ви повинні чітко усвідомлювати, що саме на вас буде покладено відповідальність за непрофесійну та нерезультативну роботу керівництва на місцях. Бо саме від рівня освіченості та професіоналізму районної влади залежатиме рівень розвитку нашої області. Враховуючи брак висококваліфікованих керівних кадрів та підтримуючи тезу, висунуту Прем’єр-міністром України Ю.Тимошенко, радимо Вам надавати перевагу перспективним молодим керівникам, які мають високий рівень освіченості та професіоналізму, не обтяжені досвідом минулого, перед некваліфікованими кадрами, які висуваються окремими політичними силами, адже саме молоді належить будувати майбутнє нашої держави.

З повагою, Голова ПОО "Українська народна молодь" Наталія Бурлаченко.

16-02-2005 18:39 Полтава // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108571953.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua