першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Короткий звіт із зборів активу Ужгорода

16-02-2005 19:47 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108576066.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Коли сидів у залі і дивився це дійство, згадав старі добрі радянські часи та "одобрямси". Самі збори ужгородського активу відбулися у надзвичайно нудній атмосфері. Пан Балога виступив з промовою, яка абсолютно нічого не висвітлювала. Вся суть її заключалася у двох позиціях:
1. Я ще нічого не встиг зробити, а мене в чомусь звинувачують. (пан Балога забув свої колишні діяння та економічну діяльність).
2. Я подам Погорєлову руку, якщо він доведе свою невинуватість і не подам, якщо буде навпаки.

Сміх та й годі. З підтримкою міської влади виступили перефарбуваці та колишні СДПУ-шники. Нудьга...
Після цих зборів стала відомою кулуарна інформація про те, що Погорєлов виявив ініціативу до вступу в партію "Батьківщина"! Таким чином він хоче вибороти собі індулігенцію. Попередньо відомо, що йому відмовлено, але хочеться це почути офіційно із засобів масмедія. Крім того відомо, що в Закарпатті певна група нинішніх та колишніх біло-синіх номенклатурників хочуть "приватизувати" партію "Батьківщина". Подейкують, що в перспективі вони планують навіть зміну місцевих "вождів" на своїх людей. Було-б непогано, щоб Юлія Володимирівна знайшла трохи часу розібратися з цією ситуацією.

16-02-2005 19:47 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108576066.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua