першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чому деякі бандити досі носять погони?

20-02-2005 00:13 Чернигів. // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1108851189.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Чернигів під час виборів став, на жаль "унікальним" в своєму роді містом. Унікальним тому, що це єдине місто, де проти демонстрантів таки були застосовані "спецзасоби".
Але це не єдине, що застосували у боротьбі за перемогу бандидата від влади "правоохоронці" Чернигова. Ще під час передвиборчої кампанії вони розпочали "ментовський бєзпрєдєл", - незаконну агітацію, підкуп дільничних інспекторів, масові виклики на допити студентів, тиск на їх батьків, обшуки в гуртожитках, дзвінки з погрозами, незаконні затримання, підкидання фальшивих грошей і, навіть, вибухівки :
http://maidan.org.ua/static/news/1098107341.html ,
http://maidan.org.ua/static/news/1098195764.html ,
http://maidan.org.ua/static/news/1098227400.html ,
http://maidan.org.ua/static/news/1098268359.html ... )

Попри на такий солідний "послужний список" керівництво МВС у Чернигівській області <b>досі обіймає свої посади</b>, замість того щоб полірувати нари у СІЗО, куди вони запроторювали безневинних хлопців.

Саме тому 18 лютого, у п'ятницю, о 16:00 група активістів ГК Пора, молоді соціалісти та всі, хто побажав до них приєднатися, провели пікетування Чернігівського обласного відділення міліції під гаслом "Дємбєль-2005 тим, хто забруднив себе злочинними діями", або "Геть з посад усіх ментів, тих, хто Кучмі прислужив".

Близько 40 чоловік з гаслами та мегафонами вимагали, для початку, зовсім небагато - щоб ті, хто організовував у місті та області політичні переслідування та злочини хоча б вийшли та подивилися їм в очі. Але, як з*ясувалося згодом, за цікавим збігом обставин усіх "відповідальних" начальників не виявилося на місці, в них під вечір в п*ятницю "знайшлися більш важливі справи".

Пікетування викликало жвавий інтерес у співробітників МВС, вони визирали з вікон, товпилися на прохідній... Може, їм бракувало сміливості вийти на сходи, і підійти ближче? А може, вони й так чудово знають, що творилося та твориться в установі, де вони працюють? Що ж, не всім вистачає сміливості зробити те, що зробили правоохоронці Харкова, які виступили проти свого керівництва.

Зрозумівши, що ніхто до них не вийде, активісти пройшли до приймальні начальника управління та вручили свої вимоги там. Зупинятися вони не збираються, і дійдуть, якщо цього вимагатиме справа, навіть до самого міністра МВС.

Бандити повинні сидіти в тюрмах. Особливо якщо це бандити в погонах.

20-02-2005 00:13 Чернигів. // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1108851189.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua