першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

СДПУ(о) не змінює своїм (традиціям)

21-02-2005 18:12 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109002378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Під тиском трудового колективу написав заяву про звільнення з посади головного лікаря обласної клінічної лікарні Закарпаття Роман Шніцер. Шніцера було призначено на посаду головного лікаря після того, як він звільнився з посади начальника управління охорони здоров'я ОДА. Трудовий колектив лікарні категорично не погодився із цим кадровим рішенням нової влади. Як стало відомо, на звільнену посаду вже претендує соціал-демократ (об"єднаний) Іван Курах. Останній відомий своїм 10-річним перебуванням і керуванням обкомом і міськомом СДПУ(о). За підтримки екс-губернатора Івана Різака Курах став головним лікарем Ужгорода та уникав кримінального покарання за розкрадання бюджетних коштів і медикаментів. Іван Курах був актимвним членом двох турів виборів президента і товаришем Шніцера у боротьбі "ЗА Януковича". Приятелі брали активну участь у фальсифікаціях під час виборів, погрожували лікарям звільненням, "нагинали" адміністрації всіх лікарень області, примушуючи займатися фальсифікаціями. Сьогодні дружба відступила на "зад", коли йдеться за медикаментозно- бюджетне "корито". Щодо інших нових призначень, то керувати одним із управлінь ОДА буде Юрій Чижмар, протеже Івана Різака. Він, до речі, й досі ходить радитися в офіс есдеків на Театральній площі. Люди це бачать, а .відділ кадрів. . сліпий. Володимир Панасенко, ставленик завзятого регіонала Ратушняка ставиться на обласне управління з туризму. В добрий путь "пахани"!

21-02-2005 18:12 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109002378.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua