першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Харківська обласна "Наша Україна": ніяких компромісів з бандюками.

22-02-2005 17:13 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109085191.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

В минулу суботу у Харкові відбулась нарада обласного активу партії “Наша Україна”. Керівники міських та районних парторганізацій обговорювали питання сьогодення та підготовки до парламентських виборів 2006 року.

Голова обласної організації Іван Варченко заявив: “партія “Наша Україна” жорстко обстоює тезу про те, що жодне з облич старої влади не повинно залишитись на своїй посаді. Ті, хто організовував масові фальсифікації на виборах, повинні сидіти не на відповідальних посадах у райдержадміністраціях, а у в'язницях.

Ніяких компромісів з бандюками. Ми стоїмо на цій позиції і будемо її обстоювати будь-якими, не забороненими законом, засобами.”

Обласна партійна організація партії “Наша Україна” (до липня 2004 р. - Партія “Реформи і порядок”) нараховує в своїх лавах понад 2000 членів, протягом останніх років була організатором всіх гучних політичних акцій на Харківщині: “Володя, забери его с собой”, “Кольчуга” для президента Кучми”, “Остання сорочка для Януковича” тощо.

22-02-2005 17:13 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109085191.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua