першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

"не того президента Україна вибрала, ось тепер і маєте!"

24-02-2005 00:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109196194.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Як стало відомо з добре інформованих джерел у секретаріаті Президента України, тиждень назад було підготовлено Указ Президента України про призначення начальника ДПАУ. Була запропонована кандидатура одного з представників кандидата в Президенти Віктора Андрійовича Ющенко на цю посаду. Незабаром, після підготовки Указу, у секретаріат Президента України надійшли сфабриковані матеріали, які компроментують запропоновану на керівну посаду людину, з метою опорочити цю кандидатуру. По інформації компетентного джерела матеріали готували особи, які є дуже близькі до Петра Порошенко. Незрозуміло, хто, з яких причин і з якою метою намагається опорочити тих, хто брав активну участь у забезпеченні законності виборчої кампанії. Хто ж так в Україні боїться сьогодні професійних і сумлінних людей пропонованих у ДПАУ, що безумовно припинять ту сваволю, що сьогодні відбувається в Україні зі сплатою податкових платежів і розподілом податкових пільг???!!!

Хотілося б вірити, що негайне підписання Указу стане відповіддю захисникам коррупционерів.

А тим часом з Криму повідомляють, що ставка єдиного податку для СПДшників, наказом республіканського керівника ДПА, зросла в ТРИ рази!!! А людям, які цей податок платять пояснюють такі дії тим, що "не того президента Україна вибрала, ось тепер і маєте!"

24-02-2005 00:03 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109196194.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua