першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Не можу мовчати

24-02-2005 00:52 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109199155.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Шановний Вікторе Андрійовичу!
Я є представником інтелігенції Закарпаття, хоча заявляючи це, вже беру на себе велику відповідальність. Але сподіваюся на те, що представники цього класу підтримають мене у моєму зверненні до Вас.
Я розумію те, що читаючи мої звернення та інформації до "Майдану", можна зробити висновок, що говорить людина, яка представляє інтереси кланів, опозиційних до Балоги та його синдикату. Так воно і є, але в цій опозиції я представляю лише інтереси інтелігенції та прогресивної молоді, які зробили "помаранчеву революцію". Я категорично не підтримую пана Ратушняка, який, по великому рахунку нічим не відрізняється від Балогівських бандюків або Різаківсько-Рогачівських "футболістів". Мене цікавить лише одне питання: коли припинять "нагинати" інтелігенцію нашого краю відвертим цинічним знущанням. Невже так важко було знайти нормального керівника з вищих ешелонів влади, який би очолив Закарпаття? Повірте мені, що більша частина моїх співвітчизників сподівалася на це, і, однозначно, підтримала цей крок. Але тепер по Закарпаттю блукають плітки про те, що "Балога фінансував передвиборчу кампанію Ющенка, і Ющенко віддав область на відкуп Балозі на деякий час для покриття видатків." Ви знаєте, що, дивлячись на нинішній розклад у кадровій політиці, стані кордонів (контрабанда йде повним ходом) тощо, можна думати що так воно і є. Єдиним стовідсотково правильним призначенням є те, що начальником Закарпатської міліції став підполклвник Рахівський, який не пішов ні на які домовленості з бандюками. Це є кришталево чиста і чесна людина. Я мав честь з ним спілкуватися під час відомих подій і категорично прерконався у його чесності. Всі інші призначення (щодо керування управліннями облдержадміністрації, районами, службами тощо) є захисниками інтересів синдикату БАРВА. Пане Президенте, задумайтеся над цим! Вже сьогодні мукачівські бандюки пхаються до влади, і це є беззаперечною правдою. Ще один аргумент: багато простих людей Закарпаття голосувало за Януковича тільки тому, що не хотіли знову бачити Балогу керівником області. Я особисто не шаную ні Балогу ні Ратушняка ні взагалі якихось новоявлених нуворишів типу Слободянюка чи Погорєлова. Це все злодії, яким яким не властиві ні інтелігентність, ні освіченість, їм місце в тюрмі. Але саме жахливе те, що попередня влада і нинішня належить їм. Не прислухайтеся до них! Ви мудра та інтелігентна людина, подумайте про майбутнє!
Вибачте за такі слова, але це слова від душі, від серця.

24-02-2005 00:52 Ужгород // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109199155.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua