першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

У Харкові з'явилось "Право вибору"

24-02-2005 01:25 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109201144.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні, в День захисника Вітчизни, у Харкові народилась оргаізація, що планує захищати вибір, який зробили українці на минулих виборах Президента. Вона ТАК і називається - "Право вибору".

Зараз при владі залишається багато старих можновладців, які поспіхом перефарбовуються, мало того, деякі "кучманоїди", під виглядом "ветеранів помаранчової революції" пролазять на високі посади в місцевих адміністраціях. Задля того, щоб провести справжню декучмізацію, забезпечити оновлення влади, сприяти втіленню в життя на Харківщині програми Президента Ющенка й створена нова громадська організація. Очолив її Анатолій Кваша - відомий в регіоні політик, колишній мер Чугуєва (якого за часів панування Кушнарьова було усунуто з посади рішенням купленого суду), він декілька місяців навіть очолював Харківський обласний штаб "Нашої України". Тож не дивно, що до Ради організації увійшли керівники районних штабів Ющенка, а заступниками обрано генерала у відставці, голову обласної організації "За Україну, за Ющенка" Віктора Говоруху та активіста-нашоукраїнця Ігоря Короля.
На зборах також було прийнято рішення про створення друкованого органу організації, який буде висвітлювати її діяльність та надаватиме слово простим мешканцям області, щоб вони мали змогу висловитись, що відбувається ТАК, а що й не ТАК на рідній Харківщині.

24-02-2005 01:25 Харків // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109201144.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua