першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Риба гниє з голови, а Україна — хіба не з Києва?

25-02-2005 15:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109339000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Київське міське відділення Всеукраїнської громадської організації „Громадський контроль” 24 лютого 2005 р. провела попереджувальне пікетування КМДА та Київської міської ради з вимогами до вказаних органів влади поновити законність у своїй діяльності шляхом відміни всіх без винятку рішень, розпоряджень та інших нормативно-правових актів, які прийняті в Києві з порушенням чинного законодавства, а також тих, що безпідставно порушують права громадян або надають будь-кому незаконні переваги, а у випадку зволікання з цим, а також нових правопорушень – відставки Олександра Омельченка та всього складу Київської міської державної адміністрації. Пікетування проводилось під плакатами з гаслами:
Риба гниє з голови, а Україна — хіба не з Києва?

Жовтяк повертає вкрадену засухинцями землю!
А Омельченко – роздерибанену омельченківцями ?

Хто не помиляється?
Але лише куплені “помилки” не виправляють!

Сан Санича геть з київського престолу!!!

Рука руку миє і тримає,
тому й безправ’я в Києві триває!

До пікетувальників „Громадського контролю” представники пікетованих органів не зверталися.
З розгорнутим прапором пікет перемістився до будинку Кабінету Міністрів України, де у канцелярію цього органу було надано лист Голови ВГО „Громадський контроль” Василя Волги до Прем’єр-Міністра Україна Юлії Тимошенко з вимогами поновити законність у діяльності КМДА та інших органів державної влади у Києві шляхом відміни всіх без винятку рішень, розпоряджень та інших нормативно-правових актів, які прийняті в Києві з порушенням чинного українського законодавства, а також тих, що безпідставно порушують права громадян або надають будь-кому незаконні переваги, а також відставки Олександра Омельченка та всього складу Київської міської державної адміністрації (копія листа надається). Лист аналогічного змісту був наданий до Секретаріату Президента України Віктора Ющенка.

Прес-служба КМВ ГК „Громадський контроль”

25-02-2005 15:43 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109339000.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua