першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Чугуївська “Наша Україна” пропонує купити 2-й поверх міськвиконкому.

25-02-2005 17:22 Чугуїв, Харківська обл. // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109344938.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

У місті Чугуєві Харківської області місцева організація партії “Наша Україна” запропонувала підприємцям купити 2-й поверх міськвиконкому. Акція чорного політичного гумору запланована на знак протесту проти свавілля міської влади.

Справа в тому, що міський голова Галина Мінаєва, розпоряджається комунальною власністю на власний розсуд, як своєю, нехтуючи громадською думкою та інтересами дрібних підприємців. Мінаєва, яку за надзвичайну політичну гнучкість у Чугуєві прозвали “ПідМінаєва” (вона встигла побувати у лавах СДПУ(о), Партії регіонів та, за чутками, НДП, всупереч закону очолювала міський штаб Януковича, а відтепер стала “помаранчовою)”, наприкінці минулого року зініціювала продаж останніх важливих об'єктів комунальної власності: магазину “Універсам” та 2-го поверху “Торгівельного комплексу”. На обидва претендував та обидва таки викупив впливовий у місті підприємець Олександр Семенюта, за “дивним” збігом обставин – член виконкому Чугуївської міської ради. Однак, головне не це. Частину 2-го поверху вищезгаданого “Торгівельного комплексу” займють (тобто, вже займали), підприємці Турбаї, що надавали комп'ютерні послуги та можливість безкоштовно навчатись роботі на компах чугуївським школярам. Договір оренди був укладений з міськвиконкомом у 2003-му році терміном дії до 30.12.2008. Але Мінаєва, як цей договір уклала, так на нього і “поклала”. Ніхто Турбаїв про продаж їх приміщення не повідомив, а новий власник вже змінив замки. Світлана Турбай 21-го лютого звернулась за захистом попраних прав до міліції та прокуратури. Чи відреагують вони?
Чугуївська міська організація партії “Наша Украиїна” відреагувала напрочуд швидко. Нашоукраїнці заявили, що, якщо Мінаєва не припинить чинити свавілля, вони продадуть на аукціоні 2-й поверх міськвиконкому разом з кабінетами самої “міської голови” та її заступників. Початкова ціна – 1 копійка.

25-02-2005 17:22 Чугуїв, Харківська обл. // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109344938.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua