першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Їх ПолітЦирк вперед летить.

28-02-2005 15:28 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109597321.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Хто був:
Золотарьов, Юсов, Каськів, <b>Данило Яневський</b> з "5-го каналу" (пішов ще до закінчення заходу) Ігор Коліушко, Сергій Євтушенко, Валерій Боровик, Ярослав Погарський.
Вся ця гоп-компанія іменується "ініціативна група ПОРИ зі створення політичної партії".

Що було:
Довгі розповіді з вже звичними пропагандистськими гаслами (і подейкуди дуже дивними заявами), декілька помилок-обмовок, або, як зараз модно казати, гегів.
<b>Власне конференцію, тобто <u>питання-відповіді Каськів, <i>всім подякувавши</i>, закрив після 4го питання,</u></b> хоча журналісти (яким навіть не дали мікрофона, без якого питання просто не чула більша половина зібрання) воліли задавати їх і далі. Трудівникам інформаційной ниви довелося робити це вже "в приваті".

Підтримка:
Було привезено дві групи молоді, одна з Харківа, друга з Сум. Харківські сказали, що їх 15 чоловік, сумських, напевне, теж було приблизно стільки ж. Решта, я так розумію, були "працівниками офісу Жовтої Пори".

Протидія :) :
були присутні 15-20 активістів Чорної Пори з Києва і Чернигова. Точно порахувати важко, бо вони більшість часу перебували в безперервному русі. Роздавалися агітматеріали, - інформаційний спецвипуск мережевого видання "Не сам в толпе", а також сатиричні "Запрошення до політичного цирку З.Ю.К." і "Анкета учасника Політичної Партії Пора".

Сутички й конфлікти:
Не було. Охорона ТЦ "Глобус", на території якого проходила прес-конференція, вимагала в активістів Чорної Пори припинити роздачу агітматеріалів, але поводила себе (там, де я бачив) дуже ввічливо та коректно. З боку "жовтих" ніякої протидії теж не було, тому агітматеріали Чорної Пори отримали усі бажаючі. ;)

Свої прес-матеріали "жовті" обіцяли вивісити на своєму сайті http://www.pora.org.ua

28-02-2005 15:28 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109597321.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua