першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Перша перемога голодуючих черкаських студентів! Ректор ЧНУ йде з посади “за станом здоров’я”

01-03-2005 19:40 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109698800.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Ректор Черкаського національного університету Анатолій Кузьмінський, відставки якого вимагали голодуючі студенти, активісти “ПОРИ!”, “Студентської хвилі” та викладачі, просить Міністра освіти звільнити його з посади “за станом здоров’я”. Кузьмінський вже написав відповідну заяву, повідомив координатор ГК “ПОРА!” у Черкаській області Сергій Варич. Наразі в університеті перебуває представник Міністерства освіти України, який вже зустрівся із учасниками акції протесту і зараз проводить нараду із викладачами. Як повідомив Сергій Варич, рішення про припинення голодування прийматиметься пізніше, тоді, коли з’явиться наказ міністерства про звільнення ректора, а також гарантії щодо виконання решти вимог учасників акції. Нагадаємо, учасники акції “За справедливість до кінця”, які розпочали голодування у ЧНУ 24 лютого, також вимагають звільнення усього ректорату і обрання органів студентського самоврядування на демократичній основі.

01-03-2005 19:40 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109698800.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua