першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

Черкаським голодуючим студентам підкинули ртуть, після того, як ректор написав заяву “за станом здоров’я”

02-03-2005 10:44 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109753075.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Сьогодні вранці, близько 8.30, у холі Черкаського національного університету, біля табору голодуючих студентів, які вимагали відставки ректора, була виявлена розлита ртуть, повідомив координатор ГК “ПОРА!” у Черкаській області, депутат міської ради Сергій Варич. За словами Варича, краплини ртуті знаходилися на підлозі біля колони, на якій студенти розміщували свої оголошення. Варич повідомив, що на даний момент вхід до вузу заблокований, на місці працюють правоохоронці та представники управління МНС у Черкаській області. Учасників акції евакуйовано до однієї із аудиторій університету. Прикметно, що напередодні ректор Анатолій Кузьмінський, відставки якого вимагали студенти, активісти “ПОРИ!”, “Студентської хвилі” та викладачі, написав заяву на ім’я Міністра освіти, у якій попросив звільнити його з посади “за станом здоров’я”.

02-03-2005 10:44 Черкаси // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109753075.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua