першановинистаттізахідцентрвостокпівденькримфорум пошукконтакти  

На дипломата напали не скіни, а нацисти

02-03-2005 13:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/narnews/1109762249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Справжні скінхеди не расисти. Дана субкультура взагагалі не має ніякого відношення до всіляких брєдових нациських ідей, так як біля її витоків стояло багато людей різного кольору шкіри та національностей. В Україні є люди, які ідентифікують себе з скінхед-культом і є одночасно, як і має бути антифашистами. Тому їх турбує, що хвиля піднята ЗМІ, може перерости у репресії по відношенню не до тих, кого має. Адже постовому міліціонеру складно розібратися у різницях субкультур, для нього всі хто носить бомбер, підкати та має бриту голову є мішенню для "профілактичної роботи". В той же час справжні скіни обіцяють вияснити і самі розібратися з учасниками нападу. Хотілося б зазначити, що це не перший випадок побиття нацистами людей, але звернули увагу тільки зараз, бо жертвою виявився американський дипломат. Ріст неонациських настроїв не може не турбувати і дуже прикро, що суспільство їх толерує. Адже нацизм не починається газовими камерами, він ними закінчується.

02-03-2005 13:17 Київ // URL: http://maidan.org.ua/static/news/1109762249.html
Версія до друку // Редагувати // Стерти

Увага!!! Сайт "Майдан" надає всім, хто згадується у новинах, можливість розмістити свій коментар чи спростування, за умови належного підтвердження особи. Будь ласка, пишіть нам на news@maidanua.org і вказуйте гіперлінк (URL) новини, на яку ви посилаєтся.
Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2017. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua